Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi ne shitje sot ne tirane - blej shtepi ne Tirane

Jeni interesuar për blerje shtepie ne tirane? Në MerrJep jeni në vendin e duhur, gjeni oferta të ndryshme për shtepia ne shitje urgjente tirane ku do të gjeni okazione të ndryshme. Kërkoni ndër mijra njoftime të postuara nga pronar shtepi per blerje ne tirane dhe agjensi imobiliare tirane.


Gjeni banesa në shitje në zona të ndryshme të kryeqytetit sic janë shtepi ne shitje misto mame, astir, kinostudion, komuna e parisit etj Vendosi filtrat e përshtatshëm për ju dhe gjeni shtëpinë e endrrave në MerrJep.al!

Sot 09:50 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:00 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 3 kate garazh + 2 kate banim ne kombinat.

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Sot 08:04 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 06:09 Shtëpi , Tiranë

��SHITET VILË E PA PËRFUNDUAR, NË IBË!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 03:10 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI PRIVATE 1+1 ME QIRA TE INXHINIERIA E NDERTIMIT!

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 03:04 Shtëpi , Tiranë

Shtrydhëse frutash

4 300 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 02:49 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi e re 1 kateshe,dhe servis ne Laknas Kamez

99 800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 02:42 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1+2 per shitje tek Kristal Center/ Komuna e Par

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Sot 00:47 Shtëpi , Tiranë

Shitet

86 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sot 00:05 Shtëpi , Tiranë

"Okazion" Shitet shtepi ne qender te Tiranes

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:35 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Dje 22:35 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Xhamia Tabakve

100 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:55 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, NE YZBERISH

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:54 Shtëpi , Tiranë

ASTIR, Shitet Apartament 1+1

92 000 EUR

Dje 21:53 Shtëpi , Tiranë

SUPER OKAZION!!

1 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:44 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 19:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Dogana , Tirane

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Myslym Shyri Tirane

104 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tirane

103 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tirane

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:00 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1,YZBERISHT

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:57 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 1+1,ASTIR

63 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:57 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 ,AKSES TIRANA

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:57 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,REZIDENCA ALBA

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 280.000euro

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 17:52 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:10 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATE, SHKOZË!

120 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 10
Dje 16:53 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 Tek Bulevard i Ri

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:23 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHTEPI PRIVATE+TRUALL, NE TUFINE. 150,000 €

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:21 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI + TRUALL NE VORE !

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:10 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne Babrru Tirane.

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 13:03 Shtëpi , Tiranë

~��SUPER OKAZION!!!SHITET SHTEPI+TOKE~TRUALL NE KSAMIL

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Nëse jeni në fazën e blerjes së shtëpisë, në MerrJep mund të gjeni oferta të shumta. Shfletoni njoftimin tona për shes shtëpi në tiranë, vendosni filtrat dhe beni zgjedhjen më të mirë për ju. Në MerrJep do gjeni gjithçka.


Blej shtepi ne tirane vetem në MerrJep.al


Po kërkoni të gjeni shpija në shitje në tirane? Atëhere jeni në vendin e duhur. Ne mund t’ju ndihmojmë të gjeni pronen e duhur për ju. Nëse po mendoni, dua të blej shtepi ne tirane okazion ju këshillojmë që t’i hidhni një sy pronave të cilat ndodhet jashtë qëndres së Tiranës. Si për shembull shtepi ne shitje astir 2+1, kinostudio, fresk, laprak, don bosko etj. Për veç çmimeve më të lira që këto zona ofrojnë, kanë gjithashtu dhe komoditete të tjera të cilat mund te bëhen të vlefshme për ju dhe familjen tuaj. Me një distancë maksimale prej vetëm 20 minutash nga qendra shtepi ne shitje kinostudio është perfekte për këdo që është i interesuar për blerje shtepie ne tirane.


Gjeni opsione per të blerë shtepi me kredi ne tirane dhe në rrethinat afer saj. Mund të gjeni shtepi te vjetra ne shitje ne tirane dhe të beni rikonstruksionet e nevojshme për të. Kjo do t’ju ndihmoj që ju te personalizoni shtëpinë tuaj. Kërkoni ndihmën e një agjensi për shitje shtepi ne tirane për ta bërë më të lehtë kërkimin tuaj.


Postoni njoftime FALAS ne MerrJep


Nëse jeni pronar i një shtëpie dhe dëshironi ta shisni ate, na kontaktoni për të publikuar njoftimin tuaj në MerrJep. Nëse kërkoni blerës të interesuar për shtëpinë tuaj, përdorni fjalë kyçe si "shtepia ne shitje urgjente tirane", "shtepi private ne shitje tirane 2022" ose vitin ne të cilin ndodhemi. Ne ju ofrojmë një platformë të shpejtë dhe efikase për të gjetur blerës të interesuar.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione