Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamez - Shtëpi Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamez,kategori Shtëpi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kamez Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 06:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtëpi 2 katëshe në qender-Kamez.

Numri i dhomave: 4
Dje 06:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe me 2000 m2 tokë në KAMEZ

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Pri 18:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Institutit Bujqesor

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Pri 11:56 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi private ne rrugen Balzak

192 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
09 Pri 10:42 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje ne Kamez

86 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Pri 10:41 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje ne Kamez

65 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Pri 14:03 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Pri 12:53 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Kamez Qender

Numri i dhomave: 9
06 Pri 01:50 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Pri 06:13 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtëpi në Kamez

Numri i dhomave: 3
26 Mar 07:29 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Kamez,Bathore

Numri i dhomave: 3
26 Mar 06:03 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Apartament me qera 2+1+2 Kamez

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Mar 11:13 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
16 Mar 10:23 Shtëpi  ·  Tiranë

apartament ne shitje

46 620 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Mar 11:12 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtepi 3 kateshe ne Kamez

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
11 Mar 09:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi private +Dyqan

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
07 Mar 09:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepia me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Shk 11:32 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Truall + Ndertesë, Kamëz.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Shk 11:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

(T) �� SHITET SHTËPI + 370M² TRUALL, KAMËZ!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
19 Shk 11:36 Shtëpi  ·  Tiranë

Vilë - Në Shitje - Kamëz, Shqipëri SHESIM GODINE ME 3 KATE N

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Jan 17:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi jepet me qera.

Numri i dhomave: 2
30 Jan 10:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi private 1-kateshe ne Kamez/ 62'000 euro

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
25 Jan 02:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Jan 12:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
27 Dhj 08:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe në Kamëz

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Dhj 08:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Vile me qera ne Kamez

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Dhj 12:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Ambjent Komercial me qera, per Biznes ne Shtepi Priv

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
22 Dhj 11:32 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, per Biznes ne Shtepi Private 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Dhj 10:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Paskuqan,kamez

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Nën 15:14 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
23 Nën 19:36 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera shtepi private ne zonen e Qerekes,Kamez

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Nën 14:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

�� Shitet vile ne Kamez 3-Katshe

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
14 Nën 19:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Nën 11:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi private

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Nën 09:15 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
06 Nën 15:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi ose jepet me qera

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Tet 09:21 Shtëpi  ·  Tiranë

Koder kamez Shitet Shtepi 2 kate +1000m²

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
17 Tet 17:52 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
21 Sht 23:35 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet || Shtepi 1 kateshe ||Kamez/ Cerkezë Morine

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Sht 17:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me Qera 320 mije leke apartament i ri Kamez

02 Sht 13:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Shpija me qera ne Bathore, Lagjia nr. 1, Kamez

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Gush 18:13 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 2 kate te nje vile 3 kateshe ne Kamez

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
19 Gush 12:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet SHTEPI PRIVATE+VILE+BIZNES ne Bathore, Kamez/360'000€

360 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
12 Gush 18:13 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtepi 2-Kateshe, ne rrugen Berisha ne qender Kamez.

141 000 EUR

Numri i dhomave: 8

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamez | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione