Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 3453
Durrës , 1699
Elbasan , 593
Vlorë , 540
Fier , 510
Korçë , 461
Shkodër , 358
Lushnjë , 251
Berat , 241
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

26 Maj 03:50
Linku:
,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 02:06
Linku:
,

Vile 3-kateshe, rruga "Nikolla Lena",52

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170

Sot 02:31 ,

SHITET APARTAMENTI 3+1 TE FREDERIK SHIROKA

154 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:05 ,

Okazion

80 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 00:29 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Sot 00:00 ,

Shtepi 1+1 ne Elbasan

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 23:57 ,

Shitet ose kembehet

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 23:11 ,

Shtepi ne Durres

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:46 ,

Shtepi ne Berat

37 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 22:23 ,

Okazion Shitet shtepi Private ne Plazh Te Durresit

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 22:23 ,

Shitet vile Private Sauk

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:14 ,

Shitet shtepi 2 kateshe ne Sauk 1

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:06 ,

SHITET SHTEPI ME HIPOTEK ME 400m2 TOKE

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:38 ,

Shitet

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:37 ,

Shitet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 21:29 ,

Super vile 2 katshe

47 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 21:02 ,

Shitet shtepi private

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:42 ,

Shtepi ne shitje

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:37 ,

Shitet shtëpi private 71m

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:50 ,

SHITET ose NDERROET Tirane

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:26 ,

Okazion shitet shtepia private !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 18:50 ,

Shitet Shtepi Private ne Libonik

1 900 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 18:34 ,

Shitet Shtepi private me 500m toke

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:30 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 18:22 ,

Shtepi me oborr

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:17 ,

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 18:06 ,

Shtepi Plazhi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:03 ,

Shtepi ne Tirane

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Dje 17:59 ,

OKAZION TE KOMPLEKSI TURDIU

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:54 ,

OKAZION [ERBALL EUROPIANIT

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:54 ,

Shitet shtepi nje kateshe

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 17:54 ,

Shtëpi 1+1, në Kamëz

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 17:39 ,

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:35 ,

SHITET SHTEPI NE DURRES

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:29 ,

SHITET VILE 3 KATESHE NE DURRES

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:22 ,

OKAZION NE QERRET

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:54 ,

OKAZION TE ELEONORA

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:40 ,

Dyqan Okazion!!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. 

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë. 

Në fillim