Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4148
Durrës , 1851
Elbasan , 662
Vlorë , 644
Fier , 599
Korçë , 492
Shkodër , 370
Berat , 278
Lushnjë , 278
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

21 Tet 21:19
Linku:
,

shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

Sot 07:08 ,

SHITET

130 000 EUR

Sot 07:08 ,

Shitet Vila me 5500m2 Toke

800 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 06:45 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 06:45 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 06:44 ,

Shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 06:29 ,

Shitet shtepi 1 kateshe me 350 m2 truall ne Sauk

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 03:50 ,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:46 ,

Shtepi e kompletuar

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 23:50 ,

Shitet shtepi pushimi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:42 ,

Apartament 1+1

52 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:34 ,

Shtepi 2+1 ne shitje 120 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:29 ,

SHITET - SHTEPIA

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 21:23 ,

Shite shtepi 2+1__108m2

53 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 20:52 ,

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 20:08 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 NË FIER!

99 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 19:28 ,

Shitet apartament 1+1

30 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:00 ,

shitet shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 18:42 ,

SHTEPI PRIVATE

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Dje 18:28 ,

Shitet urgjent shtepia

60 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 18:20 ,

OKAZION TE GJIRI LALZIT.... !! LURA 2 ...!!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 18:18 ,

OKAZION TE LURA 2 ... AP 1+1 ..!!

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:17 ,

SUPER SUPER OKAZION MBRAPA GLOBE..AP 2+1..!!

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:16 ,

SHITET AP 3+1 NE LAPRAK.....ME HIPOTEK...!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 18:08 ,

SUPER OKAZION NE FRESK ... AP 2+1 ..!!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:07 ,

OKAZION TE ISH PARKU KOMPLEKSI ALBA .. AP 2+1 ..!!

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim