Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi ne shitje sot ne tirane - blej shtepi ne Tirane

Jeni interesuar për blerje shtepie ne tirane? Në MerrJep jeni në vendin e duhur, gjeni oferta të ndryshme për shtepia ne shitje urgjente tirane ku do të gjeni okazione të ndryshme. Kërkoni ndër mijra njoftime të postuara nga pronar shtepi per blerje ne tirane dhe agjensi imobiliare tirane.


Gjeni banesa në shitje në zona të ndryshme të kryeqytetit sic janë shtepi ne shitje misto mame, astir, kinostudion, komuna e parisit etj Vendosi filtrat e përshtatshëm për ju dhe gjeni shtëpinë e endrrave në MerrJep.al!

22 Maj 08:35
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Qer 14:40
Linku:
Shtëpi , Tiranë

1+1 me qera, Totalisht i mobiluar (Komuna e Parisit)

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Dje 23:41 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tualete +2 ballkone

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:29 Shtëpi , Tiranë

Garsionere me qira tek Komuna e Parisit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 22:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet hyrje me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:29 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 22:29 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:27 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:27 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:25 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepia me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:23 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:23 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 22:18 Shtëpi , Tiranë

Shitet

86 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 22:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 19:14 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepi me qera rr budi

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:05 Shtëpi , Tiranë

SHITET AFER XHAMLLIKUT& PEDIATRIS

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:59 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,REZIDENCA ALBA

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:59 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,YZBERISHT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:55 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1,ASTIR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:55 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,UNAZA E RE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 18:52 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 18:48 Shtëpi , Tiranë

Shitet

80 000 EUR

Dje 18:21 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 3 kate garazh + 2 kate banim ne kombinat.

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 18:06 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi druri me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 16:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Vile 2 Kateshe e mobiliuar, Rruga Islam Alla!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 13:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera hyrje 150 m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 12:55 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera 3+1 ne unaze

350 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 12:52 Shtëpi , Tiranë

OKAZION shitet ambient biznesi 141 m /5000€ metri

705 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 250 milek rr.siri kodra

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 12:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 300 milek rr. Siri kodra

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 12:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe + 490 m2 toke me dokumentacion

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1+post parkimi tek 21 Dhjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet duplex 2+1+post parkimi tek Kodra e Diellit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 12:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 ne Astir, Oasis Rezidence

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 12:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 tek Komuna Parisit, 360 Euro

360 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 11:59 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
Dje 11:23 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Shkolla Bashkuar

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 350 euro te brryli

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100

Nëse jeni në fazën e blerjes së shtëpisë, në MerrJep mund të gjeni oferta të shumta. Shfletoni njoftimin tona për shes shtëpi në tiranë, vendosni filtrat dhe beni zgjedhjen më të mirë për ju. Në MerrJep do gjeni gjithçka.


Blej shtepi ne tirane vetem në MerrJep.al


Po kërkoni të gjeni shpija në shitje në tirane? Atëhere jeni në vendin e duhur. Ne mund t’ju ndihmojmë të gjeni pronen e duhur për ju. Nëse po mendoni, dua të blej shtepi ne tirane okazion ju këshillojmë që t’i hidhni një sy pronave të cilat ndodhet jashtë qëndres së Tiranës. Si për shembull shtepi ne shitje astir 2+1, kinostudio, fresk, laprak, don bosko etj. Për veç çmimeve më të lira që këto zona ofrojnë, kanë gjithashtu dhe komoditete të tjera të cilat mund te bëhen të vlefshme për ju dhe familjen tuaj. Me një distancë maksimale prej vetëm 20 minutash nga qendra shtepi ne shitje kinostudio është perfekte për këdo që është i interesuar për blerje shtepie ne tirane.


Gjeni opsione per të blerë shtepi me kredi ne tirane dhe në rrethinat afer saj. Mund të gjeni shtepi te vjetra ne shitje ne tirane dhe të beni rikonstruksionet e nevojshme për të. Kjo do t’ju ndihmoj që ju te personalizoni shtëpinë tuaj. Kërkoni ndihmën e një agjensi për shitje shtepi ne tirane për ta bërë më të lehtë kërkimin tuaj.


Postoni njoftime FALAS ne MerrJep


Nëse jeni pronar i një shtëpie dhe dëshironi ta shisni ate, na kontaktoni për të publikuar njoftimin tuaj në MerrJep. Nëse kërkoni blerës të interesuar për shtëpinë tuaj, përdorni fjalë kyçe si "shtepia ne shitje urgjente tirane", "shtepi private ne shitje tirane 2022" ose vitin ne të cilin ndodhemi. Ne ju ofrojmë një platformë të shpejtë dhe efikase për të gjetur blerës të interesuar.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione