Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:42
Linku:
,

1+1 me qera prane Fakultetit te Mjeksise

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Sot 20:11 ,

Selite e Vogel Rr. Qemal Butka mbrapa masterit Marin Barleti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:50 ,

Jepet me qera Gazonjere e mobiluar qyteti studenti depo ujit

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:48 ,

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 17:27 ,

APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE VASIL SHANTO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 16:15 ,

SHTEPI MODEL ALPIN KT 3 JEPET ME QERA

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 16:00 ,

Jepet me qera Papafingo 120m katror e mobiluar

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 14:55 ,

Jepet me qera hyrje Ne astir

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:42
Linku:
,

1+1 me qera prane Fakultetit te Mjeksise

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 12:35 ,

Shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:24 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOBILUAR...!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 11:58 ,

JEPET ME QIRA AP 3+1.. NE BLLOK

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 11:13 ,

Shtepi private me qira Pazari i Ri

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:07 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOBILUAR.. PRAN PETRO NINIT..!!

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 10:55 ,

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA..!!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 10:52 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOBILUAR...!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 10:47 ,

Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 09:42 ,

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:41 ,

SHTEPI ME QIRA 3+2+1 NE ASTIR !

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 09:26 ,

Shtepi private me qera, Rruga Bardhyl.

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 01:35 ,

Jepet me qera garsoniere tek selvia ngjitur me observatorin

260 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
17 Qer 23:02 ,

Nderrim Mbiemri

Numri i dhomave: 1
17 Qer 19:08 ,

Jepet vila me qera

Numri i dhomave: 5
17 Qer 18:53 ,

Jepet apartament me qera bllok

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Qer 17:40 ,

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE...TREGU ELEKTRIK.!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Qer 17:39 ,

JEPET ME QIRA AP 1+1... KRISTAL CENTER..!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Qer 17:38 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1.. MBRAPA MATERNITETIT..!!

25 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Qer 17:28 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 .. KOPSHTI ZOLOGJIK..!!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Qer 17:11 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 .. NE BLLOK..!!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
17 Qer 16:50 ,

me qera 3+1 kati 3 ,shtepi private KODRA PRIFTIT 180m2

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
17 Qer 16:05 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOB.. PRAN SHUSHICES..!!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Qer 12:32 Agjent për shitje të pronës ,

Astir,jepet me qera apartament 2+1, 30,000 Leke

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Qer 12:04 ,

Jepet me qera apartament per zyra

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione