Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sauk - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 251
Delvinë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sauk,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sauk Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:27 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rezidenca Touch of the Sun, Sauk, Ti

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 12:46 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
19 Sht 11:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera hyrje 150 m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
12 Sht 21:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
10 Sht 14:50 Shtëpi , Tiranë

Rr hb

10 Sht 13:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
03 Sht 21:15 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private Sauk

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Gush 20:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
03 Gush 20:29 Shtëpi , Tiranë

Me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
03 Gush 20:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
31 Korr 08:54 Shtëpi , Tiranë

Me qera kati dyte viles 1+1 mobiluar Sauk parkim

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Korr 15:23 Shtëpi , Tiranë

Sauk i Ri,, Jepet me Qera Shtepi 3+2+1 ,me Parking

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Korr 07:42 Shtëpi , Tiranë

Me qera kati dyte viles hyrje vete parkim Sauk

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Korr 17:59 Shtëpi , Tiranë

Kati dyte viles 1+1 mobiluar parkim hyrje vete Sauk

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Korr 17:49 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira Liqeni i Thatë Lakeland Residence

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Korr 19:30 Shtëpi , Tiranë

Sauk Papafingo 1+1 mobiluar parkim hyrje vete 270 €

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Korr 09:00 Shtëpi , Tiranë

Me qera 1+1 sauk Papafingo hyrje me vete 280€ parkim

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Qer 23:56 Shtëpi , Tiranë

Grasionere me qera ne Sanatorium

Numri i dhomave: 1
04 Qer 17:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
01 Qer 21:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati 3 i nje vile ne Sauk 3+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Maj 20:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 Sauk xhamia

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Maj 19:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 Sauk

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Maj 20:10 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
21 Maj 19:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
15 Maj 22:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Pri 19:13 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Pri 13:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
25 Pri 17:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
25 Pri 17:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 2+1 Sauk

12 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Pri 00:46 Shtëpi , Tiranë

Me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 19:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Pri 19:32 Shtëpi , Tiranë

Me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
11 Pri 14:48 Shtëpi , Tiranë

Sauk Shtepi me qera 1+1 mobiluar parkim 250€

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Pri 11:17 Shtëpi , Tiranë

Me qera kati 2 viles mobiluar parkim cmim 600€ super parkim

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
02 Pri 19:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
02 Pri 19:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Pri 17:55 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENTE 1+1, 2+1, 3+1 NE SHITJE NE SAUK

87 560 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
30 Mar 21:24 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera 1+1 Sauk

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Mar 18:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
25 Mar 16:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 23:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Mar 16:20 Shtëpi , Tiranë

VILE PER QIRA NE SAUK!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 19:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Mar 21:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
03 Mar 17:12 Shtëpi , Tiranë

Apartament/Vile me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Shk 10:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 10:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Shk 10:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sauk | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Sauk në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Sauk në kategorinë Shtëpi
  • Sauk në kategorinë Materiale për ndërtim
  • sauk në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • sauk në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Sauk në kategorinë Objekte të huaja
  • Sauk në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Sauk në kategorinë Vila
  • sauk në kategorinë Apartamente
  • Sauk i vjeter në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione