Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:33 Shtëpi , Fier

Shitet shpi ne kuman- rroskovec (fieri albania)

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 17:15 Shtëpi , Fier

Shtepi private 3+1 Roskovec

50 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 16:38 Shtëpi , Fier

shitet shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Dje 10:28 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi ne fshatin Marinez Fier

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 10:03 Shtëpi , Fier

Shtepi 100m2 (leje ndertimi 700m2) dhe 4000m2 toke

55 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
25 Mar 21:00 Shtëpi , Fier

Shitet dyqan ne patos

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Mar 17:43 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA - - JAVORE - MUJORE

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
25 Mar 17:40 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA + JAVORE

15 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
25 Mar 17:40 Shtëpi , Fier

OKAZIN SHITETET SHTEPIA KATI 5 LAGJA 1 MAJ

3 300 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
25 Mar 17:37 Shtëpi , Fier

SHITET SHTEPIA TE SHKOLLA E MUZIKES

42 000 LEK

Numri i dhomave: 2
24 Mar 18:42 Shtëpi , Fier

Shtepi okazion

1 490 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
23 Mar 00:38 Shtëpi , Fier

Shitet në Roskovec

Numri i dhomave: 7
22 Mar 11:40 Shtëpi , Fier

Shtepia

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 13:07 Shtëpi , Fier

Okazion Banese Private 3+1 tek Sharra

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
21 Mar 12:09 Shtëpi , Fier

Faleminderit merrjep.al u shit

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 10:40 Shtëpi , Fier

Shitet apartament per shtepi dhe biznes

24 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
20 Mar 23:01 Shtëpi , Fier

SHITET SHTEPIA 1+1

Numri i dhomave: 1,5
20 Mar 14:25 Shtëpi , Fier

JEPET DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Mar 09:30 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi private me dokumenta te rregullta

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
17 Mar 16:15 Shtëpi , Fier

JEPET ME QIRA 3+1 KATI I PARË I NJË VILE NË "SHEQ I MADH" FI

15 000 LEK

Numri i dhomave: 3
15 Mar 17:58 Shtëpi , Fier

Shtepi Private 700m2 truall (magazine + vend parkim + shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Mar 14:18 Shtëpi , Fier

Shitet Shtepia + Toke dhe Dyqan!

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
12 Mar 10:16 Shtëpi , Fier

Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Mar 23:52 Shtëpi , Fier

Jepet me qera prane ETC

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Mar 23:43 Shtëpi , Fier

Jepet me qera nje shtepi ne Fier te ETC

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Mar 14:28 Shtëpi , Fier

asdasdsa

Numri i dhomave: 2
03 Mar 17:16 Shtëpi , Fier

SHITET SHTEPIA 40 M KATRORE

160 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
03 Mar 11:53 Shtëpi , Fier

Vile 2 kate

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Shk 20:53 Shtëpi , Fier

shitet dertese 3 kate e re ne qender e fierit

550 000 EUR

Numri i dhomave: 7
28 Shk 17:37 Shtëpi , Fier

Jepet me qera

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Nën 19:10 Shtëpi , Fier

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 15 TETORI FIER

Numri i dhomave: 3
25 Shk 20:39 Shtëpi , Fier

Shitet shtepia ne Roskovec

25 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Shk 12:42 Shtëpi , Fier

Shitet/Nderrohet Shtepi 3 kateshe ne Portez , Fier

Numri i dhomave: 4
14 Shk 20:39 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi private zhupan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Shk 22:17 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA E KOMPLETUAR

17 000 LEK

Numri i dhomave: 2
11 Shk 22:14 Shtëpi , Fier

SHITET SHTEPIA PRIVATE + TRUALL ME CEFTIKAT

110 000 LEK

Numri i dhomave: 2
06 Shk 12:40 Shtëpi , Fier

Shitet Shtepia

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
04 Shk 19:36 Shtëpi , Fier

Faleminderit merrjep.al u shit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Shk 10:54 Shtëpi , Fier

shitet hyrje

32 EUR

02 Shk 17:46 Shtëpi , Fier

Shitet apartament 2+1 Fier perball poliklinikes

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Jan 17:31 Shtëpi , Fier

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
24 Jan 09:46 Shtëpi , Fier

Shitet Shtepia 2+1, Lagja ¨Kastriot¨

50 000 000 LEK

21 Jan 22:07 Shtëpi , Fier

Shtëpi në Roskovec

Numri i dhomave: 7
20 Jan 11:38 Shtëpi , Fier

Shtepi private

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
16 Jan 10:40 Shtëpi , Fier

Jepet me qera ose shitet

Numri i dhomave: 2
16 Jan 10:40 Shtëpi , Fier

Jepet me qera ose shitet

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione