Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qera - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 2829
Durrës , 513
Vlorë , 349
Korçë , 218
Shkodër , 162
Elbasan , 91
Fier , 62
Sarandë , 54
Lezhë , 42
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 01:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera e kompletuar

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 22:29 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA 2+1+Tualeti

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:17 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 22:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 17:07 Shtëpi , Tiranë

Qyteti studenti 1+1

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:07 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 17:07 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera qyteti studenti

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:51 Shtëpi , Durrës

Shutet shtepi private te Iliria ne Durres

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 12:51 Shtëpi , Tiranë

SHITET AFER XHAMLLIKUT& PEDIATRIS

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:17 Shtëpi , Kavajë

Kavaje,godine 3 kateshe(magazine 2 kat+shtepi).

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 08:57 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
02 Qer 22:29 Shtëpi , Lezhë

Shtepi Pushimi Shengjin

Numri i dhomave: 1
02 Qer 22:29 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
02 Qer 22:29 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Qer 22:29 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi private

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
02 Qer 22:25 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepia me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Qer 22:17 Shtëpi , Durrës

JEPET SHTEPI ME QERA NE DURRES / UNAZA KENET

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 22:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
02 Qer 19:14 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepi me qera rr budi

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
02 Qer 18:30 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
02 Qer 18:24 Shtëpi , Durrës

Shtepi

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Qer 18:09 Shtëpi , Durrës

Qera/shitet Shtepi private, garazh + dyqan Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 18:06 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi druri me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 17:40 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 1
02 Qer 12:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1+post parkimi tek 21 Dhjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Qer 12:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 tek Komuna Parisit, 360 Euro

360 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Qer 11:42 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera - Kanine, Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 10:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera ne Yzberisht, (ID 4241021)

465 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Qer 10:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 09:45 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 09:39 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Qer 09:36 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ne arapaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
02 Qer 09:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ne arapaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Qer 08:25 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private Hyrje me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
01 Qer 21:54 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera rr budi 2 plus 1 0693011983

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
01 Qer 18:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1+2 ne Misto Mame

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Qer 17:32 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Pogradec

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Qer 14:51 Shtëpi , Lezhë

Jepet shtepi me qeran2+1 ne Tale

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Qer 14:46 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Qer 13:43 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Qer 13:34 Shtëpi , Lezhë

�� Shitet apartament 1+1 me pamje ansore deti kati 3

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione