Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1067
Durrës , 365
Shkodër , 295
Vlorë , 199
Lezhë , 39
Fier , 38
Elbasan , 28
Sarandë , 27
Pogradec , 24
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:51 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Industrial, Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:51 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Urt, Durres

Numri i dhomave: 1
Sot 14:50 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Qerret

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:50 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Kazazi, Durres

Numri i dhomave: 2
Sot 14:50 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Prane Kazazit, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:50 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:49 Apartamente , Durrës

Shitet, Tokë, okazion , Autostrada Tirane- Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:25 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 Xhamllik

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:09 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 Post Parkimi Valamar Residence

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:09 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Papafingo 3+2+2+2 Plepa Durres

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:09 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Lura 2 Gjiri Lalzit Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:09 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 San Pietro Gjiri Lalzit

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:09 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 1+1 Vollga Durres

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 13:09 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1+2 Currila Durres

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:09 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo Opsione 2+1 / 1+1 ne Plepa Durres

Numri i dhomave: 3
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Qender Durres

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Shitet Aprtamente Qerret Opsione 1+1 , 2+1 , 3+1

1 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Kazazi Durres

98 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 3+1+3 Shkembi i Kavajes

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Plazh Ilira Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 2+1 Vollga Durres .

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 San Pietro , Gjiri Lalzit .

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:08 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartamenti 2+1 Vollges Durres

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 13:07 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Qerret Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:07 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 San Pietro , Gjiri Lalzit .

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:07 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Oborr San Pietro Gjiri Lalzit

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:07 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 San Pietro , Gjiri Lalzit .

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:06 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Vollga Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:06 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 ne Vollga Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:06 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartment 2+1+2 Tek Rruga e Portit Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:04 Apartamente , Durrës

Jepet me qera shtepi lagjia 8

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:52 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë PRI33475

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:38 Apartamente , Vlorë

Jepet shtepi me qera ne rrugen Zenel Murra, ne afersi te Ka

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 12:14 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE TE PALANCINAVE NE SAN

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 11:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:32 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:27 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera ne Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 10:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Pamje Deti, RRota e Kuqe , Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:01 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:01 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:57 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 09:57 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartament Shkembi Kavajes Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 09:54 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:53 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:26 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE TE PALANCINAVE NE SAN

240 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 09:21 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE TE PALANCINAVE NE SAN

240 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 02:43 Apartamente , Tiranë

Kerkoj shtepi me qera 200 mij leke

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione