Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

komuna parisit - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 256
Sarandë , 2
Elbasan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe komuna parisit,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj komuna parisit Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:12 Shtëpi , Tiranë

Garsionere me qira tek Komuna e Parisit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
06 Qer 14:42 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera rruga isuf vrioni komuna E parisit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 22:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Qer 13:34 Shtëpi , Tiranë

Duplex per shitje me cmim okazion 4+1 ,White Tower

327 864 EUR

Numri i dhomave: 4
31 Maj 10:54 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 per shitje tek Komuna e Parisit

128 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
30 Maj 16:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+bllk Kika2

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Maj 00:28 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira- Komuna e Parisit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Maj 16:44 Shtëpi , Tiranë

��Komuna Parisit, OKAZION 1600€ m2, kompleksi White Tower

197 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Maj 13:16 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1+2 per shitje tek Kristal Center/ Komuna e Par

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
18 Maj 09:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1,Komuna Parisit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Maj 16:50 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI DY KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT!!!

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Maj 10:35 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Komuna Parisit, Kika 2

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Maj 15:48 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera 2+1 te komuna e parisit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Maj 18:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 Komuna e parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Maj 17:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartamet 2+1 tek komuna e parisit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
03 Maj 18:10 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA ||Ambient biznesi|| Rruga Ibrahim Dervishi, Ko

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
02 Maj 18:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 komuna e parisit 600euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Pri 09:25 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT ASTIR 800€m2

799 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Pri 11:21 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA ||Apartament|| 2+1+2+ballkon

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
25 Pri 00:57 Shtëpi , Tiranë

Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit - Kristal Center,

149 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 10:12 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 te Komuna e Parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Pri 18:50 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira- Komuna e Parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
09 Pri 09:11 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 jepet me qera komuna parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
05 Pri 12:14 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER QIRA,TE KOMUNA E PARISIT !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Pri 12:10 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Pri 11:57 Shtëpi , Tiranë

AMBIENT PER QIRA TEK KOMUNA E PARISIT!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Pri 10:56 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira- Kika 2, Komuna e Parisit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Pri 11:52 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 Komuna Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Mar 11:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet per qera apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Mar 15:44 Shtëpi , Tiranë

Komuna e Parisit - Shitet Apartament 3+1 125 m2

1 600 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Mar 00:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet zyre 1+1 me qera KIKA 2

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Mar 23:01 Shtëpi , Tiranë

Apartament per shitje 2+1+2 i mobiluar prane Kika 1

177 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Mar 06:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira shtëpi e mobiluar 2+ 1 te Komuna e Parisit

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 12:44 Shtëpi , Tiranë

Qira Komuna

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Shk 17:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek komuna e parisit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Shk 15:33 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 ME ÇERTIFIKATË PRONËSIE , KOMUNA E PAR

98 210 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Shk 11:57 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira- Komuna e Parisit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Shk 09:45 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera3+3+2 Komuna e Parisit

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
10 Shk 10:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Jan 10:42 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT TE ELEONORA

87 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Jan 14:41 Shtëpi , Tiranë

SUPER APARTAMENT ME QIRA 3+1+2+PARKIM TE K.PARISIT

801 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Dhj 08:55 Shtëpi , Tiranë

Ambient Per Magazine

500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
16 Dhj 13:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Apartament te Komuna e Parisit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Dhj 13:38 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Komuna Parisit 400 Euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
14 Dhj 13:34 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartamet 2+1, Komuna e Parisit, Eleonora,Tirane

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Dhj 08:22 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1 Komuna parisit - Kristal Center 350 E

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
12 Dhj 10:50 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 komuna e parisit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Dhj 11:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1. Komuna e parisit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj komuna parisit | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione