Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Kucovë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Maj 07:44 Shtëpi , Kucovë

SHITET Shtepi private 1 katshe ne Kucove

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
18 Mar 00:13 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepi private ne Kucove

2 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
16 Mar 15:32 Shtëpi , Kucovë

Shtëpia në shitje

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
26 Jan 00:40 Shtëpi , Kucovë

OKAZION 70.000 euro

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Dhj 11:04 Shtëpi , Kucovë

Shitet Vila !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Dhj 19:01 Shtëpi , Kucovë

Shitet stpepi në pallat

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
18 Gush 12:43 Shtëpi , Kucovë

Shitet 2+1 e re

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
13 Gush 10:59 Shtëpi , Kucovë

Shtepi ne shitje Kucove

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
05 Gush 08:01 Shtëpi , Kucovë

Shtëpi e re me Tokë në kucovë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
27 Korr 20:26 Shtëpi , Kucovë

Shtepi me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Korr 17:35 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepi 2+1

Numri i dhomave: 3
16 Qer 00:56 Shtëpi , Kucovë

Shtepia ne Kucove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Qer 18:18 Shtëpi , Kucovë

Shes shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Qer 18:19 Shtëpi , Kucovë

Apartament 2+1 me ballkon+aneks

2 475 000 LEK

Numri i dhomave: 3
29 Maj 14:22 Shtëpi , Kucovë

Shitje Shtepie Kucove

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
09 Pri 21:12 Shtëpi , Kucovë

Shitet Shtepi bashkë me 4dylym tokë

Numri i dhomave: 2,5
14 Mar 22:39 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepi me super truall.

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 130
25 Shk 17:29 Shtëpi , Kucovë

Shpi dhe dyqan ne shitje 80.000€

80 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Shk 05:49 Shtëpi , Kucovë

Kuçovë, Shitet, Apartament 1+1

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
13 Shk 20:40 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Shk 20:32 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepi 3 katshe

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
12 Jan 13:04 Shtëpi , Kucovë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 10
27 Dhj 14:32 Shtëpi , Kucovë

shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
06 Dhj 15:13 Shtëpi , Kucovë

Shitet 1+1 mbi kalceton

15 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Dhj 18:00 Shtëpi , Kucovë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Nën 18:49 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepia kucove

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Tet 08:54 Shtëpi , Kucovë

PERONDI

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
15 Gush 18:38 Shtëpi , Kucovë

Shitet Shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
14 Gush 20:57 Shtëpi , Kucovë

Shyepi private

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Gush 13:03 Shtëpi , Kucovë

shtepi me shitje kucove

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
09 Qer 13:44 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtëpi+truall

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
01 Qer 11:33 Shtëpi , Kucovë

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 23:32 Shtëpi , Kucovë

0030-6945042611

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
26 Maj 17:15 Shtëpi , Kucovë

Shitet Shtepi 2+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Pri 10:23 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepi 2+1 lagja 1Maj Kucove

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
27 Jan 07:55 Shtëpi , Kucovë

Okazion

250 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
26 Jan 16:18 Shtëpi , Kucovë

Okazion per shtepi sapo perfunduar

54 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
21 Dhj 21:43 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepi tapi kucove

Numri i dhomave: 3
06 Nën 00:15 Shtëpi , Kucovë

shitet shtepi 1+1

18 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Tet 18:40 Shtëpi , Kucovë

Shtepi me toke.

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Sht 10:12 Shtëpi , Kucovë

Shitet

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Sht 17:10 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtëpia

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Gush 17:58 Shtëpi , Kucovë

Shtepi private e mobiluar ne Kucove

4 700 000 LEK

Numri i dhomave: 4
21 Korr 09:51 Shtëpi , Kucovë

Shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
09 Qer 10:43 Shtëpi , Kucovë

Shtepi dy kate banim+garazh ne Kucove

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
04 Maj 12:30 Shtëpi , Kucovë

shitet shtepia

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
30 Pri 17:00 Shtëpi , Kucovë

Me läuten jj

Numri i dhomave: 6
06 Shk 11:39 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
16 Jan 11:16 Shtëpi , Kucovë

Shitet 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Jan 21:37 Shtëpi , Kucovë

Shitet shtepia

30 000 LEK

Numri i dhomave: 5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Shtepi shtepi me qera private shtepi ne ruajtje elektroshtepiake shtepi ne fshat shtepi ne shitje Shtepi me qera Me qera shpi Njoftime falas shtepi me qera Shtepi me qera 1+1 Kerkoj parukeri Kucove Apartament shtepi Dyqan Kucu ili apartman blizu mora Durres i okolina Soni 3 Banesa Motorr zo 4 gumi za deca Perondi Me qera Makin Apartament 3+1 shtepi private Shtepi me qira Frez Qera Shtepi ne shitje Pallat jepet me qera hotel ne dhermi shtepi pirvate mercedes kucove dhoma gjumi Shpi me qera Jam i interesuar për shtëpi shte me qera afatgjate lagja 1 maj Kozare Pristina kende ne kucoce Golf 4 Dyqane me qera Camper me qera Shtepi ne shitje kozare Vend banim shtepi Shpin ne ruajtje Shitet vile okazion Qera Shtepi private me qera kucov Shtepi per blerje shtepi ne ure vajgurore Njoftime falas shtepi Benz Kupiter Okazion Shtepi me qira ne mitrovice Kerkoj shtepi me qira shtepi ne lac Shtepi perllese Hyre ne elbasan Shtepi ne kucove karrika ne shitje Me qira Shtepi me qera kucove e mobiluar shtepi plazhi Frigorifer shtepi ne vithkuq Shtepi private ne kucove Gazeta celesi shtepi me qera Lagja nje maj Qafe blirit Shtëpi 116 m2 Jo nuziale g fosseShtepi me qira Okazion shtepi qera shtepi afer detit shtepi ose garsonier kondicioner ne shitje Qira Dimal Hyrje me qera 2+1 Jepet me qera banesa me qira prishtin Shtepi ne shitje ne kucov Shpi në shitje në kucov Shitje shtepi meteor tapi Durres Shtepi me qera ne kucove prodhim We’re Vore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione