Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 3935
Durrës , 521
Vlorë , 343
Korçë , 138
Shkodër , 131
Fier , 81
Elbasan , 71
Sarandë , 64
Berat , 41
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 19:37 ,

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 18:26 ,

JEPET ME QERA SHTEPI 1+1.

170 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:55 ,

Apartament i mobiluar

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:10 ,

Jepet, me qira apartament 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 ,

APARTAMENT 2+1 PER QERA TE KOPSHTI ZOOLOGJIK!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:53 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 16:33 ,

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE ASTIR!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:08 ,

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:07 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga Kavajes, Tirane.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:04 ,

JEPET ME QERA 1+1

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:48 ,

OKAZION!!Jepet shtepi me qera,totalisht e mobilur,Fakul.Mjek

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 15:43 Agjent për shitje të pronës ,

AMBINET ME QIRA PER BIZNES

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 15:43 ,

JEPET ME QERA 1+1

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:39 ,

Jepet me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 15:33 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet Apartament me Qira

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:27 ,

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 15:23 ,

Jepet me qera apartament 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:22 ,

Jepet me qera 1+1 e mobiluar,afer bar ikones

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:25 ,

Jepet me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:25 ,

Jepet me qera 2+1 e mobiluar!Afer Ozon Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:05 ,

Jepet shtepi me qera garsoniere

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:58 ,

JEPET ME QERA 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:52 ,

Jepet me qera 2+1+1 posparkim!Green City

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:49 ,

Jepet me qera e mobiluar shume mire! Afer amerikan 3

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:15 ,

Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:13 ,

Jepet, me qira apartament 2+1

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:13 ,

Jepet, me qira apartament 2+1 ,pa

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:13 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1 I MOBILUAR...!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:56 ,

Shtëpi private me qera 3+1+1+2wc+3b

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 11:55 ,

Shtepi private me qera (3+1+1+3b+2wc)

299 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 11:55 ,

Shtëpi private 3+1+1+2wc+3b

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 11:25 ,

JEPET ME QIRA AP 3+1... TE KOMPLEKSI HALILI...!!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 11:23 Agjent për shitje të pronës ,

Qera,Vile,Bllok,Tirane,PRI+16018

2 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 11:05 ,

Jepete me qera aparatmenti 1+1 !Myslym Shyre

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:39 ,

JEPET 2+1 ME QIRA TEK PREFEKTURA

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:37 ,

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 10:37 ,

Jepet shtepi me qera

60 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:30 ,

Shtepi me qera Alidem

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:22 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1... NE ASTIR..!!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:35 ,

SHPIA IDEALE PER TE KALUAR DISA KOHE NE QETESI &PASTERTI..!!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Shtepi me qera

Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al

Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione