Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:41 Shtëpi , Elbasan

Shitet apartament 2+1 ne Elbasan.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:28 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepia - elbasan

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 12:32 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI NE KALA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 10:25 Shtëpi , Elbasan

Shitet

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sot 10:04 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI LAGJA KALA

380 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:54 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
Dje 13:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Elbasan

NE ELBASAN SHTEPI PRIVATE 200 M2 PER SHITJE !

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 13:13 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI 130M2 KUQAN ELBASAN

6 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 13:02 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1+2, ELBASAN.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 13:02 Shtëpi , Elbasan

�� �� SHITET SHTËPI PRIVATE , ELBASAN

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 13:02 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 12:04 Shtëpi , Elbasan

Shitet 1 + 1 kati i trete lagja 5 maj,prane parkut 39 milion

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Mar 17:27 Shtëpi , Elbasan

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
27 Mar 16:25 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera elbasan

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Mar 12:06 Shtëpi , Elbasan

OKAZION

650 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
26 Mar 16:56 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtëpi private

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Mar 14:06 Shtëpi , Elbasan

LAGJA KALA

380 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Mar 14:06 Shtëpi , Elbasan

OKAZION LAGJA KALA

120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Mar 12:46 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
26 Mar 12:46 Shtëpi , Elbasan

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
26 Mar 12:45 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
26 Mar 10:15 Shtëpi , Elbasan

Shitet ndertesa dy -kateshe

Numri i dhomave: 3
26 Mar 00:15 Shtëpi , Elbasan

CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 50000 Euro

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Mar 21:44 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepia 3 kateshe!

280 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Mar 13:52 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtëpia tek lagja NSHU 500 M NGA URA ZARANIKES

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
24 Mar 12:25 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

Numri i dhomave: 3
22 Mar 20:08 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
22 Mar 12:28 Shtëpi , Elbasan

Shpi me qera

Numri i dhomave: 2
21 Mar 20:36 Shtëpi , Elbasan

500m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Mar 20:36 Shtëpi , Elbasan

VILA

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Mar 12:13 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private, ne qender te Elbasanit

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
20 Mar 22:59 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3,5
17 Mar 15:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Elbasan

Shitet Shtepi ne elbasan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
15 Mar 23:38 Shtëpi , Elbasan

Shitet Vile 4 kateshe brenda ne Kalanë e Elbasanit

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Mar 18:12 Shtëpi , Elbasan

Shitet Shtrepi ne elbasan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Mar 22:17 Shtëpi , Elbasan

SHITET nje apartament 2+1 Elbasan.

4 500 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Mar 11:49 Shtëpi , Elbasan

Shtepi banimi

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
11 Mar 09:56 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Mar 09:51 Shtëpi , Elbasan

SHITET ��

130 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 19:21 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepia - okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
07 Mar 20:46 Shtëpi , Elbasan

Shitet dyqani 51m2

06 Mar 23:55 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepia - elbasan - kraste

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
06 Mar 23:55 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
06 Mar 14:18 Shtëpi , Elbasan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 2,5
05 Mar 23:55 Shtëpi , Elbasan

Shiten 2 shtepia private

100 000 EUR

04 Mar 05:22 Shtëpi , Elbasan

Izolim

Numri i dhomave: 10
02 Mar 15:11 Shtëpi , Elbasan

2 Shtepi private me oborr ne periferi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Shk 09:09 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi 2+1 me dy ballkone Elbasan

47 LEK

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione