Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Mar 07:35 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi private 2 kateshe me dyqane

Numri i dhomave: 8
19 Jan 19:55 Shtëpi , Dibër

Peshkopi

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Tet 12:13 Shtëpi , Dibër

Kamen

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 21:43 Shtëpi , Dibër

Shtepi Private Okazion me dy hyrje

20 000 000 LEK

Numri i dhomave: > 10
23 Sht 15:19 Shtëpi , Dibër

Okazion shtepi mundesi nderrimi

Numri i dhomave: 3
02 Sht 12:42 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi 30 m larg lixhave

Numri i dhomave: 3
03 Korr 15:44 Shtëpi , Dibër

Jepet me qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Mar 08:37 Shtëpi , Dibër

Banese

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
29 Nën 17:57 Shtëpi , Dibër

Shtepi 2 kateshe private

100 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Sht 22:26 Shtëpi , Dibër

Shtepi ne Bulqin qyteti vjeter pallat 3 katesh kati par

1 LEK

Numri i dhomave: 2
24 Gush 15:59 Shtëpi , Dibër

Shitet lokal+2kat shtepi+lavazh+parking+ 2garazhde

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
20 Gush 19:26 Shtëpi , Dibër

Shitet shtëpi e kompletuar ne Dibër

85 000 EUR

Numri i dhomave: 9
20 Gush 16:22 Shtëpi , Dibër

Shitet lokal+2kat shtepi+lavazh+parking+ 2garazhde

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
19 Gush 10:26 Shtëpi , Dibër

Shitet shtëpi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Gush 18:49 Shtëpi , Dibër

Shitet lokal+2kat shtepi+lavazh+parking+ 2garazhde

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
08 Gush 04:04 Shtëpi , Dibër

Shitet Shtepi+Dyqan+Lokal

Numri i dhomave: 3
01 Gush 06:26 Shtëpi , Dibër

�� Shitet shtëpi private 2-katëshe, Peshkopi

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
26 Maj 10:20 Shtëpi , Dibër

Shtëpi

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 10:20 Shtëpi , Dibër

Shtëpi + Biznes

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Maj 11:09 Shtëpi , Dibër

Shitet Shtepi+Bar Kafe+Dyqan

Numri i dhomave: 3
20 Mar 14:10 Shtëpi , Dibër

Shitet shtëpi privatë në lagjën llixha Dibër Peshkopi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
09 Shk 23:59 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi private bashke me truall

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
23 Nën 13:31 Shtëpi , Dibër

Apartament

Numri i dhomave: 3
22 Tet 10:38 Shtëpi , Dibër

Kerkohet shtepi me qera

11 Sht 17:22 Shtëpi , Dibër

japim me qira

12 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Korr 23:15 Shtëpi , Dibër

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Qer 16:32 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi dhe dyqan

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
18 Maj 21:28 Shtëpi , Dibër

Shpi 2 kaq ne Diber Peshkopi (kamen)

80 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
28 Dhj 21:44 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi

3 300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Dhj 18:28 Shtëpi , Dibër

Shitet Lokali i mobiliar.

250 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Tet 16:16 Shtëpi , Dibër

Shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Korr 13:09 Shtëpi , Dibër

Shtepi ne Diber

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Qer 17:05 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 6
20 Gush 09:58 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi 1+1 Okazion ne qytetin e Peshkopis

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Qer 20:14 Shtëpi , Dibër

Iphon4s

100 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Pri 18:21 Shtëpi , Dibër

Shitet Shtepia

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Mar 20:49 Shtëpi , Dibër

Shitet shtepi

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 14:16 Shtëpi , Dibër

Shtepi Private ne Diber

180 000 EUR

Numri i dhomave: 10
29 Dhj 11:30 Shtëpi , Dibër

PRAPA BAR STERMILLA NE DOBROV

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Dhj 13:35 Shtëpi , Dibër

Shtepi ne Diber

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Gush 23:47 Shtëpi , Dibër

Kat i shtepise prej 80m2 ne Dibër

15 000 EUR

19 Korr 18:01 Shtëpi , Dibër

Shtepi prej 120m2 ne Dibër

60 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione