Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 5181
Durrës , 547
Vlorë , 338
Shkodër , 161
Fier , 111
Korçë , 109
Elbasan , 82
Sarandë , 68
Kavajë , 48
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 23:37 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 1+1.28000 LEKE.ISH PARKU I AUTOBUZAVE

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2 + 1,Unaza e re,Astir

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:56 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 1+1 Fresk

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1 300euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:44 Shtëpi , Tiranë

2+1 me qera fresku

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 15:57 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Ali Demi

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:31 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, tek Sheshi Willson

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:31 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, inxhinieria Ndertimit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:31 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, NE YZBERISH

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:28 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Xhamia Tabakve

100 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:28 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 2+1 ne Astir tek ish karburant Kastrati

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 i sapomobiluar ne Astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:49 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi Zogu i Pare

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:49 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 Astir

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 ne Astir, Oasis Rezidence

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 11:17 Shtëpi , Tiranë

KOPSHTI BOTANIK, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1 LUKSOZ

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 11:17 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira

Numri i dhomave: 4
Dje 11:17 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI NE KALA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 11:07 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Dogana , Tirane

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 10:41 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile Ne Shkozet

Numri i dhomave: 3
Dje 10:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

We are selling a 1+1 apartment in Golem Beach

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 10:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek ish-rajoni

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 10:10 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles "Hajdar Dushi", Durre

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:17 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 00:12 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Misto Mame

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 00:12 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE SHKOLLA E BASHKUAR

59 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rr.Jordan Misja

122 980 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 00:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rr.Jordan Misja

142 220 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 00:11 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Qer 23:41 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

3 500 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Qer 22:17 Shtëpi , Tiranë

apartament 2+1+2 shitet

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Qer 21:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje Rr.Dibres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Qer 19:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH-URT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Qer 18:00 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament || 1+1 i adaptuar ne 2+1 || 79000euro

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Qer 17:44 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje 2+1 tek Delijorgji

227 800 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Qer 17:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 35000leke

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Qer 16:35 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1 misto mame

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 16:25 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Myslym Shyri Tirane

104 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
06 Qer 16:25 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tirane

103 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Qer 16:18 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tirane

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Qer 15:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë.

83 700 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Qer 15:29 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione