Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 7983
Durrës , 2463
Vlorë , 1041
Elbasan , 769
Fier , 710
Korçë , 647
Shkodër , 539
Berat , 334
Lushnjë , 311
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

30 Nën 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 14:04 ,

SHITET APARTAMENT 3+1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:58 ,

Jepet me qera 1+1 prane Don Boskos!

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:40 ,

Shitet apartament 2+1 plus bodrum, Stadiumi Dinamo

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:38 ,

Jepet me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:36 ,

Apartament 110 m2 prane Liceut Artistik

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:33 ,

Shitet shtepia

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 13:13 ,

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
Sot 13:00 ,

Dupleks ne shitje te rezidenca kodra e diellit

177 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:00 ,

Apartment

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 13:00 ,

APARTAMENT ME QERA KODRA E DIELLIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:00 ,

SUPER OKAZION TE 5 MAJI ...AP 2+1 ..!!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:59 ,

Shitet shtepia 2 kate 210 metra ne Vlore

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:57 ,

SHITET PA 2+1 PRAN KOPSHTIT ZOLOGJIK

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:56 ,

Ndarje -qeraje

7 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 12:56 ,

OKAZION TE PAZARI I RI

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:53 ,

OKAZION TE KOMUNA E PARISIT

129 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:52 ,

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT

52 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:49 ,

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:49 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga Kavajes, Tirane.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:49 ,

SHITET AP 2+1 NE MISTO MAME

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:48 ,

SHITET AP 3+1 I KTHYER NE 2+1..NE ALI DEM..!!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:47 ,

OKAZION TE FIORI DI BOSKO

56 700 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim