Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 10545
Durrës , 2752
Vlorë , 1131
Elbasan , 890
Fier , 801
Korçë , 730
Shkodër , 620
Berat , 391
Lushnjë , 354
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Dje 11:17
Linku:
,

Shitet Truall dhe Ndertese

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:42
Linku:
,

1+1 me qera prane Fakultetit te Mjeksise

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Qer 17:46
Linku:
,

Shitet shtepia durres te vila e zogut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 07:32 ,

Shiten 2 shtepia private

100 000 EUR

Sot 06:51 ,

SHITET VILA �� Selite, Tirane ��

650 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 04:59 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 00:43 ,

SHPIA IDEALE PER TE KALUAR DISA KOHE NE QETESI &PASTERTI..!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 00:27 ,

JEPET ME QIRA VILA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Sot 00:03 ,

Apartament dhoma

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 23:53 ,

Shitet Shtepia

25 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 22:50 ,

Jepet aartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 22:50 ,

Shitet apartament 3+1 ne komune!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:50 ,

Jepet ambient me qira prane stadiumit dinamo

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 22:49 ,

Shtepi private

9 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 22:49 ,

Shitet apartament 1+1

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:49 ,

Apartamente ne shitje te Garden Residence

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:49 ,

Vile me qera prane Vilave Gjermane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 22:49 ,

Jepet me qira apartament 2+1 tek Stacioni Trenit!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 22:49 ,

Jepet apartament LUX 2+1 me qira tek Nobis!

1 050 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Jepet apartament 1+1 me Qira "Rruga Fortuzi"

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:49 ,

Apartament per shitje 2+1 ne Yzberisht

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Shtepi private me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 22:49 ,

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Jepet apartament 1+1 me qira ne Astir!

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:49 ,

shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Duplec per qira tek 21 Dhjetori!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 22:49 ,

penthouse ne shitje Yzberisht tek kompleksi Molla!

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Shitet apartament LUX 2+1 tek Liqeni i Thate!

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Shitet aprtament 2+1 ne Komune!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:48 ,

APARTAMENT NE SHITJE 2+1

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:48 ,

Jepet me qira apartament 2+1 "Ali Dem"

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:48 ,

Jepet me qira vile, "Ali Dem"

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:48 ,

Jepet me qira apartament 3+1, "Astir"

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 22:48 ,

Apartment banimi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 22:48 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE FRESK

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 22:48 ,

shitet shtepia

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Dje 22:47 ,

Qera, apartament 1+1 tek 21 dhjetori

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:46 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
Dje 22:46 ,

Shtepi private Durres

118 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:37 ,

Ambjent me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione