Caddy | Lushnjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:25 ,

Volzvagen caddy 1.9 diesel Sapo Ardhur 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:48 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:50 ,

VW CADDY 1.6 benzine ����

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:45 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:59 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:58 ,

Ford Focus

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:55 ,

VW Caddy 1.6 TDI Klima Parktronik Gjermania

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Pri 00:36 ,

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 10:26 ,

Mercedes benz clk 200 kompressor 192 Hp gaz benzin

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 13:44 ,

✅U SHIT✅ MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 23:02 ,

Golf 5 1.6 i vitit 2007 Gaz Benzine Volkswagen

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:58 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 i 2007. 1.6 Gas-Benzine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 13:16 ,

VW Caddy 1.6 BENZIN

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 14:40 ,

golf 6 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 20:00 ,

Caddy 1.6 benzin motorr I thjesht

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 19:20 ,

Caddy 1.6 benzin I thjesht

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:48 ,

Caddy 1.6 benzin motorr I thjesht

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 19:36 ,

Caddy 1.6 benzin

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 20:28 ,

Caddy dhe turan

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:56 ,

Caddy

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 18:29 ,

Caddy MAXI 2008

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 14:36 ,

Caddy

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 18:25 ,

VOLKSWAGEN CADDY MAKSI 1.6 DIESEL

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 10:50 ,

AUDI A6

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 17:35 ,

Shitet caddy life

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:16 ,

VW Pasat 2008 2.0 TDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 12:09 ,

Suzuki Grand Vitara Modeli Amerikan Benzine GAS

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:48 ,

Suzuki sx4 1.9 SUPER OKAZION !!

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 23:43 ,

Mercedes vito Furgon diesel

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 20:55 ,

Opel

2 600 EUR

30 Qer 17:56 ,

Mercedes C220 viti 2006

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 23:33 ,

Okazion vw caddy 2015 2.0.dsg automat full opsion

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 16:28 ,

Volkswagen Caddy

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 14:06 ,

shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 23:03 ,

caddy gaz benzin

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 18:34 ,

Volkswagen Caddy 2006 Gaz-Benzine

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 12:09 ,

OKAZION !! Volkswagen CADDY 2008

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 16:31 ,

Volswagen caddy

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 13:31 ,

Okazion,Shitet Seat Leon 1.2 benzine!

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Gush 16:11 ,

Cadyy life

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 18:41 ,

Shitet Caddy

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 17:59 ,

VW Volkswagen caddy

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 13:35 ,

Ford Focus 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione