Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Yaris targa | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yaris targa,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Yaris targa Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:23 Makina , Vlorë

MERCEDES E KLASS 220 CDI ✅️FULL OPTIONAL✅️GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris-1.5 benzin-2007-AUTOMATIK-TARGA AA-SUPER EKONOM

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:24 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:09 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2010 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:06 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2012 MANUALE ❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 Makina , Elbasan

ToYota Yaris Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:33 Makina , Durrës

Shitet yaris benzin viti 2008 manual shum ekonomike

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:43 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2008 E SA POARDHUR ��������

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:14 Makina , Tiranë

Okazion Toyota yaris 1.3 benzin gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:27 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 nafte ⛽️2011�� 120 000 km origjinale

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:53 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 BlueEFFICIENCY Automat FULL Lungo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 23:07 Makina , Sarandë

TOYOTA YARIS 1.4 D-4D DIESEL

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 16:56 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS

6 969 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 20:16 Makina , Durrës

Jeep 220nafte⛽2012 motorr mercedes��xhama te zinj origjinal

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:26 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 nafte,manuale, fundi 2006, sapoardhur

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 21:18 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris 1000 Benzine+Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 13:28 Makina , Tiranë

Toyota 1.0 Benzin+Gaz Manual 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 00:17 Makina , Tiranë

Toyota yaris

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:29 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

17 171 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 12:41 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.3

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 10:48 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 09:00 Makina , Lushnjë

����AUDI Q5 S-LINE 3.0 NAFTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:27 Makina , Kucovë

Toyota Yaris 2003, 1.4 Nafte.

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 10:17 Makina , Elbasan

Toyota Yaris

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 11:56 Makina , Tiranë

Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 18:42 Makina , Durrës

VITO 220

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:09 Makina , Durrës

C200 kompressor gaz/benzine

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 13:56 Makina , Tiranë

BMW

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 17:30 Makina , Tiranë

Toyota Yaris

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 17:20 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2012 1.5 Benzin-Gaz Automatike

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Tet 16:26 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2012 Automatike Benzine-Gaz, Euro 5.

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Tet 16:26 Makina , Tiranë

Toyota Yaris Automatike Benzine-Gaz 1.5 , Euro 5

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 08:42 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.0 benxin 2007

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Tet 13:55 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 nafte 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:46 Makina , Lushnjë

Toyota Yarisi 1.4naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 13:45 Makina , Tiranë

ML 280

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 12:40 Makina , Tiranë

Mercedes Gle 250d Premium ///AMG

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Gush 15:50 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 17:09 Makina , Durrës

Tayota

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 10:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cls 320 Cdi -06

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 13:32 Makina , Elbasan

Shitet Toyota Yaris 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Korr 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 09:37 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 20:40 Makina , Durrës

Toyota yaris

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yaris targa | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione