Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford focus 2010 | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford focus 2010,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford focus 2010 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:33 ,

Audi a3 2.0 nafte.automat.Full opsion.Panoramik

6 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 ,

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:58 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 ,

Ford focus 1.6 okaziooneeeee vetem sot

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 14:28 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Gush 15:25 ,

ML-350-BLUETEC

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 10:18 ,

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Korr 08:37 ,

OKAZION ( per kesh ) FORD F-150 Benzin + Gaz

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 00:19 ,

Ford 1.6 naft sapo targuar

2 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 09:58 ,

POLO CROSS 1.6 NAFT AUTOMATIKE 2010 GJENDJE PERFEKTE

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 09:49 ,

OKAZION ( per kesh ) Ford S-Max 2.0 nafte

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:12 ,

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 08:40 ,

Ford focus 1.6 benzin/gas

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 08:40 ,

Ford focus 1.6 benzine /gas

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 12:37 ,

Golf 5 1.9 Letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 17:05 ,

❌ FORD FOCUS TITANIUM ❌ ME LETRA PER 1 VIT

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 16:54 ,

FORD FOCUS 2009 Letra per 1 Vit

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 14:34 Dyqani ,

FORD FOCUS VITI 2010 AUTO INGROSSO ����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 16:27 ,

❌ FORD FOCUS TITANIUM❌ OKAZIONN

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 12:52 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����.FORD FOCUS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 15:02 ,

Mercedes Benz E350 AMG PACKET

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 08:45 ,

❌Shitet-Nderrohet ❌

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 07:25 ,

Ford Focus 1.6 Diesel Viti 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 19:27 ,

Yaris2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 10:37 ,

FORD FOCUS 2010 ❌❌OKAZION❌

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 14:13 ,

OKAZION FORD FOCUS 1.6 2010 FULL OPTIONS

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 17:49 ,

shitet ford focus 2.0 nafte e 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 17:41 ,

shitet ford focus 2.0 nafte e 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 19:44 ,

SHITET MERCEDES B CLASS 2.0 CDI VITI 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:25 ,

Ford Focus

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 11:05 ,

Ford Focus 2010 Nafte

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 15:59 ,

Ford Focus 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 17:59 ,

ML350 benzin gaz 2010 Full Option.

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford focus 2010 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione