Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4000 e - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4000 e,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 4000 e Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:37 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:28 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 Naft 2009 Manual Nderrohet + - Diferenc

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 18:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Durrës

Suzuki Burgman 200 cc

2 000 EUR

17 Qer 17:28 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Tirane,Delphi+Laptop 220€ ,AutoDiagnostikues per sevise

220 LEK Çmimi me zbritje

13 Qer 09:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 08:23 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra 1.6 benzin gaz automat

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 15:42 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Fabrik vaji seperator .

10 000 EUR

11 Qer 15:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sarandë

fabrike vaji

87 500 EUR

04 Qer 08:27 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

4000€okazion mazda 5

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:41 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Shes

4 600 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 12:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

hyundai tucson

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 07:56 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

chevy captiva 4000 eu

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

a class 180

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Tiranë

✈️ C 350 STAGE1+✈️

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 10:28 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Vlorë

Shitet Tapiceri Bmw E60

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 240  ·  Tiranë

G klas me 4000 km. Te mara nga fabrika

15 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 19:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

shitet golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 18:13 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Lantu free

37 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet Mercedes-Benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 21:15 Makina  ·  Volvo  ·  C30  ·  Tiranë

VOLVO

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 09:50 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Vlorë

Shitet c max automat ✅

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 05:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

2012 Mercedes Benz 816

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Maj 15:17 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Tiranë

Jaguar XJ6 4000(cc)

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 13:35 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Pasqyre ford fiesta 2010

3 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Pri 00:44 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

okazion Audi A3

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:24 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

shitet bmw 530d okazion

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

shitet golf 5 2008 4000 i disk

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 15:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitjet Piaggo Beverly 400 HPE me 6800 km

6 300 EUR

15 Mar 21:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

traktor per shitje

14 999 EUR

08 Mar 04:37 Makina  ·  Volvo  ·  S40  ·  Durrës

Volvo S40 T5 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 09:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tepelenë

Shitet per arsye mos perdorimi

4 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 12:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

OKAZION !! GOLF 5 TDI 2.0 NAFTE 4Motion 2006

3 700 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 17:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 22:58 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 - 12 000€

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 14:03 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Ford focus

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Shk 13:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Kurbin

Shitet

60 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Jan 08:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7.5

21 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 20:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet Ford Fiesta 2010 Benzine/Gaz

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

2004 mercedes benz c220

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 03:05 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 2.7 TDI okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 14:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet ose ndrohet me makin me te vogel

4 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 11:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet

4 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4000 e | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione