Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me qera në gjithë Shqipërinë vetëm në MerrJep.al

Acura , 200
Aixam , 74
Alfa Romeo , 1507
Alpina , 40
Artega , 12
Audi , 22974
BAIC , 35
Bentley , 37
BMW , 15913
Bugatti , 17
Buick , 23
Cadillac , 124
Chevrolet , 942
Chrysler , 521
Citroën , 3421
Corvette , 13
Dacia , 159
Daewoo , 174
Daihatsu , 160
DeTomaso , 4
Dodge , 178
Ferrari , 42
Fiat , 7722
Ford , 17819
GMC , 50
Great Wall , 32
Grecav , 4
Honda , 613
Hummer , 79
Hyundai , 2596
Infiniti , 54
Isuzu , 47
Jaguar , 681
Jeep , 881
Kia , 856
KTM , 9
Lada , 7
Lancia , 996
Land Rover , 3987
Landwind , 1
Lexus , 75
Lifan , 6
Ligier , 3
Lincoln , 68
Lotus , 3
Maserati , 69
Maybach , 9
Mazda , 894
Mercedes-Benz , 72236
MG , 44
MINI , 1006
Mitsubishi , 1397
Morgan , 1
Nissan , 3171
NSU , 5
Opel , 9428
Peugeot , 4932
Piaggio , 52
Plymouth , 5
Pontiac , 12
Porsche , 1423
Proton , 2
Renault , 6199
Rover , 342
Saab , 183
Seat , 2130
Škoda , 1549
Smart , 4765
Spyker , 3
Ssangyong , 193
Subaru , 109
Suzuki , 523
Talbot , 1
Tata , 69
Tesla , 19
Toyota , 8750
Trabant , 4
TVR , 23
UAZ , 11
VW Volkswagen , 45067
Volvo , 2627
Wartburg , 3
Wiesmann , 7
Yugo , 14
Zastava , 29

Nëse po kërkoni për makina me qera ne tirane te lira MerrJep eshte vendi i duhur. Gjej makina me qera tirane cmimet me te mira që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.

Sot 20:24
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:46
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 15:44
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A class benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:05
Linku:
Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:41
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:17 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

‼️shitet..forde kuga 2.0 Tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI KAMBJO MANUALE 2012 (EUROPE)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:17 Makina  ·  Suzuki  ·  Kizashi  ·  Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.Automat.2011 ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Clk 200 kompressor

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌GOLF����2007✅

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Shitet mercedez benz 300 4matic

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

❌Shitet Audi Q5 premium 2.0 tdi quatro

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:15 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

��shitet..Forde kuga viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar

Gjeni makina me qera ditore tirane ne MerrJep


Në qytetin e Tiranës, tregu makinave Tirane me qera është shumë i pasur dhe ofron një gamë të gjerë të mundësive për të gjetur makinën e duhur për udhëtimin tuaj. Në veçanti, për ata që kërkojnë makina luksoze me qera në Tiranë, mund të gjejnë zgjedhje të shkëlqyeshme në çmimet më të volitshme. Ju mund te beni zgjedhjen perfekte vetem me nje kerkim online per makina me qera merrjep.


Për shembull, disa kompani ofrojnë makina luksoze me qera tirane 10 euro në ditë, duke bërë kështu që luksin të jetë më të arritshëm se kurrë. Për të bërë më të lehtë ardhjen dhe ikjen nga aeroporti i Tiranës, mund të gjeni makinë me qera tirana airport, të cilat janë të lira dhe të rehatshme për të udhëtuar në qytet.


Për ata që preferojnë të qëndrojnë afër qytetit të Tiranës, tregu i makinave me qera në qendër ofron çmime të arsyeshme dhe shpesh mund të gjeni oferta ditore të favorshme për makina me qera. Gjithashtu, në qytete të tjera të Shqipërisë si makina me qera 10 euro dita Durrës, makina me qera Vlore, makina me qera Elbasan dhe makina me qera Shkodra, gjithashtu mund të gjeni makinë me qera në çmime të arsyeshme.


Udhetoni me makina luksoze me qera ne Tirane


Tregu i makinave me qera në Tiranë është në rritje dhe konkurenca është e lartë, kështu që keni shumë mundësi për të gjetur ofertat më të mira dhe për të kryer udhëtime komode nëpër qytet dhe rrethanat e Tiranës. Për ata që duan të udhëtojnë me stil dhe komoditet, makina me qera luksoze është zgjedhja e duhur për të eksploruar bukurinë e këtij qyteti dhe vendit të Shqipërisë në përgjithësi.


Krijo njoftime per makina me qera


Dëshironi ta jepni makina me qera shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makine per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione