Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Tiranë

Adam , 14
Agila , 174
Ampera , 1
Antara , 262
Arena , 2
Ascona , 1
Astra , 2674
Calibra , 7
Campo , 11
Combo , 105
Corsa , 2928
Frontera , 46
GT , 1
Insignia , 264
Kadett , 6
Manta , 2
Meriva , 797
Mokka , 14
Monterey , 8
Movano , 16
Omega , 20
Rekord , 1
Senator , 2
Signum , 83
Sintra , 7
Tigra , 90
Vectra , 498
Vivaro , 44
Zafira , 1362

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:54 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Tiranë

OPEL COMBO LUNGO VITI 2010 1.6 BENZIN GAZ ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Makina  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Tiranë

Opel Grandland X 2.0 turbo

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 20:26 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa C 1.3 tdi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:21 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Oepl Meriva

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:39 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:39 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:39 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel

1 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa nafte 2013

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

3 400 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:30 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel Antara Viti 2011 Automatik

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Tiranë

Opel agila 1.0 benzin gjendje shume e mire

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:23 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Tiranë

Opel.⛔️��.OKAZION��⛔️

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:23 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel antara- 2012 - manuale - 2.2 nafte - krah anglez.

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Tiranë

Makine ne shitje

100 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:59 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET OPEL MERIVA A

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.4 Banzin Automat me Vaj ����4595€

4 595 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:08 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel viti 2014 nafte Sport Tour super gjendje

4 697 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:46 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

OPEL INSIGNIA CDTI 2.0 NAFTE 2011 KAMBIO AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:25 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

��OPEL CORSA AUTOMAT GJENDJE PERFEKT 1.4 BENZINE��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:36 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

Shitet ose ndrohet me makine 7 vende

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:58 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OKAZION OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OKAZION !!! Opel Meriva 1.4 Benzin Gaz Manual Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION OPEL CORSA

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

OKAZION OPEL ZAFIRA

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:13 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

Shitet: Opel Insignia 2010/2.0 CDTI/Full

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

��Superokazion Opel Astra 1.7 D 2006, letra 1 vit, shërbime

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:18 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Tiranë

Shiten Opel Combo 1.3 Diesel Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:56 Makina  ·  Opel  ·  Movano  ·  Tiranë

Shiten Opel Movano 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:29 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Campo  ·  Tiranë

Opel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:38 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

Okazion, 91.000KM origjinale, blere tek koncensionari ne Tr

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 07:58 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra - 2011 - 1.7 Nafte - Gjendje Perfekte

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 23:29 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

����2009 Opel Astra Automat(jo Robotike) 1.8 Zvicra me dogan

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:58 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

Shes Opel Insignia 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 18:08 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel

5 600 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 13:46 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

Shes Opel Insignia 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 13:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

����205/55/R16 Opel cdo model Zvicra gomat100%

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Korr 12:25 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Shitet opel antara

5 600 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 11:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa b/gaz

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:49 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

OPEL ZAFIRA OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 21:49 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 20:34 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:16 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Shitet Opel Meriva (2010) Gaz/Benzin

3 600 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 19:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa 1.2 benzin e sapo ardhur na italia

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 17:18 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 15:03 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d EcoFlex super ekonomik per qytet

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione