Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jeep Të gjitha në Tiranë

CJ , 5
Cherokee , 260
Comanche , 1
Commander , 22
Compass , 73
Patriot , 51
Renegade , 22
Wagoneer , 6
Wrangler , 138

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2013 - JEEP WRANGLER UNLIMITED

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 22:00
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

jeep grand cherokee 3.7 4x4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
21 Korr 00:40
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler e-Torque 2.0 Turbo Rubicon 2019

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 01:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2013 - JEEP WRANGLER UNLIMITED

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:40 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.6 Benzine/Gaz Overland SRT

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon Orginal.OKZION

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:27 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Nafte Summit 2016

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tiranë

Jeep compass 2.4 benzin viti 2014

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 4X4 Overland

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 18:22 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 V6 Nafte Summit

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:46 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:13 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

SUPER OKAZION jeep grand cherokee 88 mij km

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 11:50 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2015

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 08:55 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Automat 3.8 benzine + Gaz

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:49 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Cheroke Limited 2.0d 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
21 Korr 21:25 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand cheroke

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 19:14 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep wrangler 2.8 Nafte (Full extra)

32 000 EUR

21 Korr 00:40
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler e-Torque 2.0 Turbo Rubicon 2019

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Korr 22:00
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

jeep grand cherokee 3.7 4x4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:42 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 3.8 benzin gaz manual 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
19 Korr 09:15 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Korr 09:01 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

JEEP

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 18:25 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

JEEP GRAND CHEROOKE - 3.0 NAFTE - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 08:50 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep wrangler

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Korr 13:20 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 23:44 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

SHITET NDERROHET

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 18:47 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep GRAND CHEROKE 300TD AUTOMAT 4X4 PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 18:31 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tiranë

Jeep Compass 4x4 Viti Prodhimit Fundi 2019 2.4 Benzine

19 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online Shitësit të Besuar
12 Korr 21:45 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Tiranë

Okazion Jeep Renegade 2020 me 38,000 km

19 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Korr 12:21 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

JEEP WRANGLER UNLIMITED SAHARA

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 21:30 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Shes Jeep Wrangler 18’000 €

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Korr 08:49 Makina  ·  Jeep  ·  Patriot  ·  Tiranë

Jeep Patriot benzine/gas

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:45 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Cherokee 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 11:15 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep WRANGLER UNLIMITED

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 12:12 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Grand Cherokee okazion

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Korr 16:35 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tiranë

Jeep

13 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 04:55 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler JK

29 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 11:03 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 3.0 diesel 2020

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Qer 20:45 Makina  ·  Jeep  ·  Wagoneer  ·  Tiranë

SHITET Jeep OKAZJON

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 19:26 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Viti Prodhimit Fundi 2012 3.7 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
26 Qer 17:58 Makina  ·  Jeep  ·  Wagoneer  ·  Tiranë

Shitet Extrem Jeep Wrangler Unlimited Sahara

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 19:18 Makina  ·  Jeep  ·  Wagoneer  ·  Tiranë

Shitet jeep okazjon

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 18:54 Makina  ·  Jeep  ·  Wagoneer  ·  Tiranë

Shitet jeep okazjon

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 20:07 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Tiranë

8300€

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 14:10 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Makina al

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 11:14 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherooke 3.0 diesel

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 09:07 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 11:20 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Okazion Jeep Grand Cherokee Okazion

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:42 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Sahara 3.6 benzine automatike 2013

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 11:10 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Shitet

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 07:05 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tiranë

Jeep Compass 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Qer 18:55 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 4x4 Automat Benzine + Gaz 2006

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione