Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Të gjitha në Tiranë

100 NX , 5
200 SX , 6
240 SX , 2
280 ZX , 1
300 ZX , 6
350Z , 16
370Z , 4
Almera , 117
Altima , 17
Armada , 2
Cabstar , 25
Cargo , 2
Cube , 2
e-NV200 , 4
Evalia , 1
GT-R , 4
Interstar , 44
Juke , 86
King Cab , 11
Kubistar , 3
Leaf , 13
Maxima , 1
Micra , 960
Murano , 60
Navara , 224
Note , 142
NP 300 , 2
NV200 , 3
NV400 , 1
Pathfinder , 69
Patrol , 85
PickUp , 13
Pixo , 21
Primastar , 2
Primera , 100
Pulsar , 1
Qashqai , 588
Qashqai+2 , 83
Quest , 1
Sentra , 18
Serena , 12
Sunny , 12
Terrano , 70
Tiida , 2
Titan , 5
Trade , 5
Urvan , 1
Vanette , 11
X-Trail , 226

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:26
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:10 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:51 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 1.6 TDCi NAFT AUTOMAT

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:43 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:20 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

SHITET-Nissan Rogue SL Benzin/Gaz 2014 (x-Trail)

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISAN QASHQAI -VIT 2008-2.0 NAFT SUPER GJENDJE AUTOMAT.FULL

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:56 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

OKAZION NISSAN QASHQAI

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:50 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI +2 AUTOMAT NAFTE PANORAM

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:49 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Super Nissan Qashqai 2.0 dci

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISAN QASHQAI -VIT 2008-2.0 NAFT SUPER GJENDJE AUTOMAT.FULL

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:46 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue Benzin/Gaz 2015 !!

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

OKAZION NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE 5500 € Diskutueshëm

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISAN X-TRAIL 2017 GAZ-BENZIN

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:43 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panorama,1.6 nafte,automat,navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:43 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

NISSAN ROGUE 2020 AUTOMAT 4X4 100MIL 2.5 B/GAZ

18 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:27 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 3.5 Benzine/Gaz Platinum AWD

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai Tekna 1.6 dci xTronic

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:02 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder 3.5 V6 Benzine/Gaz Platinum 4x4

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:27 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Tiranë

Nisan Terrano 2.7 nafte 4x4

3 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan Micra 2010 Benzine/Gaz i montuar nga fabrika

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:38 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Micra Automat 2015

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Okazion Nissan Qashqai 2011 Automatik Benzine 4x4

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:20 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

*Mund te Nderrohet *Nisan Qashqai 2011* 1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:41 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano SHITET — NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:18 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI - EKONOMIK & NË GJENDJE SUPER!!!

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:57 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 3.5 V6 Benzine/Gaz Platinum AWD

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:22 Makina  ·  Nissan  ·  Serena  ·  Tiranë

NISAN ATOMAT BEZIN GAZ 2008 3.5 MILJON LEK 24 or

3 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:52 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 benzin automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Okazion. Nisan Qashqai4x4, Benzin-Gaz

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:40 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

����Nissan Qashqai 1.6 Nafte Kambio Automatike 2015 Panorama

12 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:40 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

����Nissan Qashqai 2.0 Nafte Kambio Automtike 4X4 Panorama

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

Nissan Qashqai+2 4✖️4 full opsion

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

���� :NISAN JUKE, 2012,4X4,AUTOMAT 1.6 BENZINE����

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:27 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

���� SHITET NISAN NAVARA NP300 VITI 2012,ZVICRA����

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:00 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

NISAN QASHQAI +2 2.0 NAFTE AUTOMAT "PANORAME''

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:38 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

NISAN MICRA 2017 AUTOMAT"34.000km"

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:38 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

NISAN QASHQAI+2 NAFTE AUTOMAT "PANORAME''

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:57 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

12 990 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:31 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Infiniti Nisan

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:42 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

''Nissan Juke 1.6 Benzine Viti 2016''

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:22 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai- Viti 2012- Nafte 2.0- Automat- 8300€

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:34 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet Nissan Micra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 20:43 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI BENZIN/GAS AUTOMATIC 2.0

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 13:44 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 00:49 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan Micra

7 299 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 23:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

��NISSAN QASHQAI ��

12 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione