Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Suzuki Të gjitha në Tiranë

Alto , 14
Baleno , 18
Carry , 3
Ignis , 33
Jimny , 12
Kizashi , 3
Liana , 32
SJ Samurai , 10
Splash , 11
Swift , 157
SX4 , 27
Vitara , 68
Wagon R+ , 34

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Suzuki | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara Automat Benzin Gaz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:42 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara 2.7 Gaz- Benzin Automat 4x4

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

✅ Suzuki Splash 1.3 Diesel Kambio Manuale 3.700 Euro i Disk

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

✅ Suzuki Splash 1.3 Diesel Kambio Manuale 5+R ✅ 3.700 Euro

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

✅ Suzuki Splash 1.3 Diesel Kambio Manuale 5+R ✅ 3.500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:45 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

OKAZION SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN 2006 MANUAL ��������

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:55 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

OKAZION SHITET OSE NDERROHET ME NJE ME TE RE 2013 E SIPER

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:49 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

✅ Suzuki Splash 1.3 Diesel Kambio Manuale 5+R ⭐️ 3.500 Euro

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:18 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Ignis

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 13:11 Makina  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Tiranë

suzuki jimni 1.5 nafte..2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 10:57 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin gas automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 03:49 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Shitet suzuki swift

2 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 02:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Tiranë

Makine ne shitje.

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 17:25 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

SUZUKI SWIFT, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.3 BENZINE+GAZ

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
03 Korr 16:46 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Shitet suzuki

680 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 18:37 Makina  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Tiranë

Jimny generation 2.....super e vecante

15 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 13:06 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Okazioooon SUZUKI Swift 26.000km Automatik 2019

14 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 14:52 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Shitet suzuki vitara 1997 v6 benzine gaz

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 19:39 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Vitara

4 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 20:10 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Grand Vitara XL

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 22:33 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 09:14 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Liana

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 18:15 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki swift 1.3

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 12:28 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Shitet Suzuki grand vitara viti 2008 ,benzine-gaz automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 18:16 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Tiranë

U shit✅Suzuki Wagon R+ ����

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 13:48 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Shes Navi Android Suzuki Grand Vitara

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 17:47 Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 23:59 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Ignis Cilindrate 1300 Benzin

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:23 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki grand vitara 4×4 per pjese kembimi

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 04:36 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

Shitet okazin

1 700 LEK

23 Pri 06:53 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Suzuki Swift, 4x4, 1,3 benzin 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:36 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki grand vitara

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:43 Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

Suzuki

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 20:33 Makina  ·  Suzuki  ·  SJ Samurai  ·  Tiranë

Suzuki Samurai 1.9D

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 20:33 Makina  ·  Suzuki  ·  SJ Samurai  ·  Tiranë

Suzuki Samurai SJ

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 11:10 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Okazion Suzuki Swift nafte

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 07:50 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN+GAZ 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 13:37 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

SHITET

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 05:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki Swift 1.2 Automat

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Mar 17:42 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki Swift 1.2 Automat

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Mar 10:39 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Okazion Suzuki Swift 2008

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 20:28 Makina  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Suzuki 4x4

2 700 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 06:32 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR

14 Mar 22:04 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Tiranë

Shitet suzuki ingnis

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 15:59 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Grand Vitara

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 20:52 Makina  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Tiranë

SHITET SUZUKI JIMNY 4x4

9 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 15:38 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

SUZUKI SWIFT 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 1.3 BENZINE/GAZ

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 13:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Shitet suzuki swift (Benzine+Gaz) 4x4

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 17:00 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Tiranë

Makine ne shitje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 10:19 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Vitara Per Pjes

2 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Suzuki | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione