Seat | Tiranë | Automjete | Makina

Seat , 1401
Audi , 89
BMW , 85
Ford , 51
Toyota , 40
Opel , 31
Citroën , 20
Land Rover , 16
Renault , 16
Fiat , 14
Peugeot , 14
Smart , 11
Porsche , 10
Nissan , 9
Škoda , 9
Volvo , 9
Lancia , 7
Chevrolet , 7
Hyundai , 6
Jeep , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Honda , 5
Cadillac , 3
Mazda , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Spyker , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Rover , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:04
Linku:
,

Okazion Benz E350 BlueTec

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24
Linku:
,

Range Rover Sport 2016

Historiku i makinës

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:51
Linku:
,

Okazion! Toyota Celica 1.8 vvti

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 01:39 ,

Okazionn Bmw 330d Mpower 330 kuaj fuqi

Historiku i makinës

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:58 ,

❌OKAZION❌ GOLF 7 GTI PERFORMANCE

Historiku i makinës

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:50 ,

Shitet ose kembehet

Historiku i makinës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:33 ,

Seat Altea XL 4X4

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:31 ,

FORD VITI 2017 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:28 ,

TOYOTA 2007 YARIS AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEE BENZIN+GAZ VITI

Historiku i makinës

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:22 ,

Bmw 528 i 3.0 Benzin/gaz 100%

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

SEAT ALEHAMBRA 1.8 BENZIN VITI 2007

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

HONDA CIVIC 2008

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:12 ,

⭐Mitsubishi Outlander⭐

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:00 ,

Jepet Me Qera Bmw 530D 2005 Automat 20€ Dita

Historiku i makinës

20 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:59 ,

Bmw Seria 7 2010 Mundesi ndrrimi

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

E280 EVO 2007

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:53 ,

Passat Highline 2.0 nafte Automat

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:51 ,

MERCEDES-BENZ S320 LUNGO -2008

Historiku i makinës

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

Shitet C Class 220 / Amg Line / Automat

Historiku i makinës

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

Audi A3 Sportback

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:39 ,

Reno CLIO 1.5 nafte 2016

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:39 ,

Golf 5 Limited Edition Benzin/Gaz

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Golf 4--1.9 nafte

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Audi A4--2009

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:38 ,

Mazda 3+liber sherbimesh

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:38 ,

Golf 4+Liber Sherbimesh

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Audi A6--2015+karte sherbimesh

Historiku i makinës

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Opel Meriva Benzin/Gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:37 ,

ML-CLASS 320 Dissel

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

Vw Caddy Maxi 2008 naft

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:57 ,

C300 4matic 2012 benzin-gaz automat

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

Smart fortwo 2010 automat 1.0 benzin

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:51
Linku:
,

Okazion! Toyota Celica 1.8 vvti

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:50 ,

VW CADDY 1.9TDI 2010 4MOTION(4x4) sapo ardhur

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 ,

OKAZIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNN

Historiku i makinës

2 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:35 ,

Bmw X5 benzin/gaz

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:35 ,

SEAT ALTEA XL

Historiku i makinës

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:35 ,

SEAT 1.2 NAFTE

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:24 ,

Celes origjinal VW Golf 5 2007. Vw. Seat.Skoda.Audi.

Historiku i makinës

30 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:18 ,

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MULTIJET

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Seat në kategorinë Makina
  • Seat ibiza në kategorinë Makina
  • Seat leon në kategorinë Makina | Honda
  • seat ibiza në kategorinë Makina | Toyota | Corolla
  • Seat leon në kategorinë Makina
  • seat leon në kategorinë Makina | Hyundai | i30
  • seat në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan
  • Seat në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • Seat ibiza në kategorinë Makina | Audi | A3
  • Seat në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione