Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Suzuki Të gjitha në Tiranë

Alto , 13
Baleno , 18
Carry , 3
Ignis , 25
Jimny , 10
Kizashi , 4
Liana , 29
Splash , 6
Swift , 143
SX4 , 23
Vitara , 59
Wagon R+ , 32

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Suzuki | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:27 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:25 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:43 Makina , Tiranë

****Okazion per 5 dite **** Suzuki Swift, 2008, 1.3 Benzine

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Makina , Tiranë

Suzuki swift

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.2 automatik i vitit 2019

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:58 Dyqani Makina , Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 Makina , Tiranë

Shitet Suzuki Grand Vitara 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:24 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.0benzi/gaz AUTOMATIKE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:17 Makina , Tiranë

Suzuki suift

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:27 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin + gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:52 Makina , Tiranë

suzuki swift 2008 shitet&ndrrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 07:12 Makina , Tiranë

Okazion: shitet Suzuki alto kamio Automat motor 1000 cc

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 17:16 Makina , Tiranë

Suzuki vitara, 1.6 benzine gas, letrat dhjetor 2022.

2 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:34
Linku:
Makina , Tiranë

Suzuki splash 1.2 benzine 3500€

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 16:16 Makina , Tiranë

Shitet suzuki swift 4x4 (benzin gaz)

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:41 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 1.6 BENZINE GJENDJE SUPER

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 10:54 Makina , Tiranë

SUZUKI SWIFT SHUME EKONOMIKE

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Shk 18:55 Makina , Tiranë

Suzuki 4x4 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 15:58 Makina , Tiranë

Suzuki swift

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 13:53 Makina , Tiranë

Suzuki swift

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 07:11 Makina , Tiranë

SUZUKI. SX4 .4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 21:22 Makina , Tiranë

Suzuki Grand Vitara 2.4 Benzine Gaz

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 13:12 Makina , Tiranë

suzuki swift 2016 okazion����

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Shk 18:39 Makina , Tiranë

suzuki swift 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Shk 11:04 Makina , Tiranë

Shitet Suzuk swift 4x4

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 18:13 Makina , Tiranë

Suzuki Baleno 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 10:47 Makina , Tiranë

Shitet suzuki

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 18:32 Makina , Tiranë

Shitet Suzuki vitara

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 13:24 Makina , Tiranë

Suzuki Swift•Viti 2007•1.3 Naft•Manual, Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:31 Makina , Tiranë

Shitet suzuki vitara 1997 v6 benzine gaz

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 17:26 Makina , Tiranë

Shitet okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 13:45 Makina , Tiranë

Shitet okazion

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 19:53 Makina , Tiranë

okazinon

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 13:54 Makina , Tiranë

Suzuki jemny 1.3 benxin gaz

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 09:09 Makina , Tiranë

Okazion Suzuki Vitara 4x4

13 200 EUR

20 Jan 10:09 Makina , Tiranë

Shitet: Suzuki Swift.

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 18:18 Makina , Tiranë

Shitet okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 12:03 Makina , Tiranë

Suzuki Splash 1.2 benzine 2008 3500 euro i disk.

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 13:15 Makina , Tiranë

shitet per arsye mos pordorimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 11:52 Makina , Tiranë

Shitet suzuki vitara benzin/gaz 4x4

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Jan 15:53 Makina , Tiranë

shitet okazjon

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 14:43 Makina , Tiranë

Shitet Suzuki Swift

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 11:05 Makina , Tiranë

Suzuki

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 12:00 Makina , Tiranë

Shes makine,(cmim i diskutueshem)

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 17:37 Makina , Tiranë

Suzuki

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Dhj 13:17 Makina , Tiranë

Suzuki swift

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 13:40 Makina , Tiranë

Suzuki

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 21:09 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE 4x4

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 01:34 Makina , Tiranë

suzuki jimny

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 16:44 Makina , Tiranë

Suzuki 1.6 nafte 2008 okazion

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Suzuki | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione