Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automat - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 8737
VW Volkswagen , 5088
Audi , 2629
BMW , 1479
Toyota , 851
Ford , 760
Opel , 603
Smart , 544
Citroën , 394
Fiat , 371
Volvo , 327
Peugeot , 306
Land Rover , 281
Renault , 262
Hyundai , 244
Nissan , 211
Seat , 142
Jeep , 102
Kia , 97
Lancia , 95
Mitsubishi , 92
Chevrolet , 89
Škoda , 87
Honda , 83
Porsche , 80
MINI , 72
Mazda , 64
Jaguar , 64
Suzuki , 46
Daihatsu , 41
Chrysler , 38
Alfa Romeo , 28
Saab , 26
Ssangyong , 20
Dodge , 20
Rover , 13
Subaru , 11
GMC , 7
Hummer , 6
Cadillac , 6
Acura , 5
Lexus , 5
Infiniti , 4
Isuzu , 3
Maserati , 3
Daewoo , 3
BAIC , 2
Dacia , 2
Buick , 2
Alpina , 2
Lincoln , 2
Aixam , 2
Lotus , 1
Ligier , 1
Pontiac , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automat,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Automat Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 18:43
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 S Line 2.0TDI

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:06
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - E CLASE 350 CDI - FULL OPSION - VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
29 Maj 12:35
Linku:
Makina , Tiranë

2019 AUDI Q8 55 tfsi 3.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 13:41
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 S Line 2.0TDI

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 17:54 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:53 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 VITI 2007

3 700 EUR

Sot 17:53 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:53 Makina , Tiranë

MERCEDES C180 COMPRESOR AVANTGARD AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:53 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ EVO 220 CDI VITI 2007 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:53 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.4.B.AUTOMAT.10.����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:53 Makina , Tiranë

Smart automat okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

FORD GRAND C MAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 2012 ME DOGAN ZVICRA

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 DOPJO CLIMA ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:49 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E320 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

SANGYONG 2.7 NAFTE AUTOMAT VITI 2005

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFT 4X4 AUTOMAT 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT VITI 2009 NAFT

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

Smart Center

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

Transportier 2.0 BiTdi

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:47 Makina , Tiranë

FUORISTRAD DODGE VOLSVAGEN AUTOMAT VITI 2010 NAFTE

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:44 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

LANCIA Delta III - 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

E 220 CDI 2014 FULL OPSION

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0TDI 2014

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:39 Makina , Tiranë

VETEM GAZ KIA K-5 2016 MOTORR 2.0 LPG NGA FABRIKA

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Ford Focus 2013 full option. 2.0 tdci, navi. 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Tiguan 4Motion viti 2013 full option,automat,2.0 Tdi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

VW jetta 2.0 naft vit 2006 kamje automat 196789 kilometa

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

VW Golf plus 1.9 naft vit 2008 kamje automat 247689 kilometr

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik,full,automat,1.6 nafte,15300 €

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

WV Golfi plus vit 2005 kilom 245678 kamje automat1.9 nafta

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

WV Golf 5 vit 2006 1.9 naft kamje automat 253245 kilometr

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 naft viti 2011 kamje Automat 221345 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:38 Makina , Tiranë

Audi a3 1.9 automat vit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:35 Makina , Tiranë

E Class Facelift 2014 full option, automat, 220 cdi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:35 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 full option, automat, 1.6 nafte, 14700 €

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:35 Makina , Tiranë

Tiguan 4Motion viti 2016 full option,automat,2.0 Tdi,15500 €

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 17:35 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panorama,1.6 nafte,automat,navi, 15000 €

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:35 Makina , Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 14500 €

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:31 Makina , Tiranë

shitet nderrohet bmw seria 3 lci 2010 2.0 naft AUTOMAT facel

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Makina , Tiranë

SHITET ose NDERROHET BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automat | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione