Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmv - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 456
Audi , 2
Ford , 2
Toyota , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmv,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bmv Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 09:25
Linku:
Makina , Tiranë

Shitje makine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

Dje 14:51 Makina , Tiranë

Bmv

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 14:25 Makina , Tiranë

BMW X5 LOOK M 350D

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 09:34 Dyqani Makina , Tiranë

BMVX5 look 2010

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 09:25 Makina , Tiranë

Shitje makine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 19:45 Makina , Tiranë

BMW SERIA 1

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 09:55 Makina , Tiranë

BMW

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 04:35 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 16:21 Makina , Tiranë

Shitet BMV X3

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 15:10 Makina , Tiranë

Okazion BMW 530

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Maj 17:44 Makina , Tiranë

Shitet BMV X5 Viti 2014

21 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 10:36 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 13:09 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Bmv seria 5 530 Viti 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 22:41 Makina , Tiranë

Shitet seria 5

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:25 Makina , Tiranë

Shes

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 17:55 Makina , Tiranë

Bmw 320d automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:48 Makina , Tiranë

GOLFI 6 OOKAZION !!!

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 10:56 Makina , Tiranë

BMV SERIA 1

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 19:51 Makina , Tiranë

Bmv

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 17:51 Makina , Tiranë

Okazion BMV X3 2.0 X-Drive…

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 09:22 Makina , Tiranë

BMV X2

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 13:31 Makina , Tiranë

BMV Seria 1 M

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 16:57 Makina , Tiranë

Shitet BMV seria 3/ OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 20:24 Makina , Tiranë

Shitet bmv seria 5

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 15:57 Makina , Tiranë

Shes BMV

5 300 EUR

11 Mar 21:09 Makina , Tiranë

Bmv 730 d 4800e

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 17:24 Makina , Tiranë

Bmv 525 viti 2006. Shitet 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 13:01 Makina , Tiranë

❌ SUPER GJENDJE ❌

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 09:09 Makina , Tiranë

Okazjon Shitet bmb seria 5 2011

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 17:48 Makina , Tiranë

BMV SERIA 5

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 18:56 Makina , Tiranë

SHITET BMV X5 NE GJENDJE SHUM TE MIRE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 16:31 Makina , Tiranë

Tirane Rrinas

5 500 EUR

25 Jan 18:55 Makina , Tiranë

Ali-Demi

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 12:59 Makina , Tiranë

Shitet

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 22:22 Makina , Tiranë

12345

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 07:59 Makina , Tiranë

U shit

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 19:55 Makina , Tiranë

Bmw X5

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 11:47 Makina , Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 18:01 Makina , Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0 okazion 4300EUR

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 17:25 Makina , Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 16:59 Makina , Tiranë

OKAZION

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 23:02 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet BMV 530 motorr 3.0 nafte

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Dhj 05:34 Makina , Tiranë

Okazion

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 11:20 Makina , Tiranë

Shitet BMV 530 diesel

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 23:17 Makina , Tiranë

Bmv x6

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 13:41 Makina , Tiranë

BMW seria 5

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 21:28 Makina , Tiranë

Shitet bmv 320 2011 motorr 200 naft

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 01:05 Makina , Tiranë

BMV SERIA 3 BENZINE 200 SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Nën 21:19 Makina , Tiranë

Bmw Seria 1 116

4 650 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 20:28 Makina , Tiranë

Shitet BMV

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmv | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmv Bmv BMV bmv Bmv Bmv Bmv BMV x5 Bmv Bmv

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione