benz | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 22478
Audi , 138
BMW , 135
Ford , 80
Toyota , 60
Peugeot , 44
Renault , 41
Opel , 36
Fiat , 27
Smart , 24
Ssangyong , 21
Chrysler , 20
Land Rover , 20
Nissan , 17
Porsche , 16
Citroën , 15
Hyundai , 14
Mitsubishi , 13
Lancia , 11
Jeep , 10
Škoda , 9
MINI , 8
Seat , 8
BAIC , 7
Volvo , 7
Jaguar , 5
Bentley , 5
Acura , 4
Isuzu , 3
Mazda , 3
Hummer , 3
Cadillac , 3
Honda , 3
Chevrolet , 3
Buick , 2
Suzuki , 2
Dodge , 2
Artega , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Saab , 1
MG , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:33
Linku:
,

Shitet Mercedez Benz C220

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:49
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 DIESEL,AUTOMAT,VITI 2012,AMG,FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:02
Linku:
,

Mercedes C300 2012 SUPER GJENDJE✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 14:08
Linku:
,

Shitet E 350 CDI I Diskutueshem

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:10 ,

Shitet fugon Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:51 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:51 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:42 Dyqani ,

BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,2007,AUTOMAT,7300 EURO

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:41 Dyqani ,

BENZ C220,AUTOMAT,AVANTGARDE,2008,8199 EURO

8 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:39 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

Shitet Benz C klas Coupe

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:10 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 naft viti 2013

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:07 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 SUPER GJENDJE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:07 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:50
Linku:
,

SHITET MERCEDES BENZ C320 4 MATIC LOOK AMG €8000

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:47 ,

Mercedes CLK270 facelift

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:43 Dyqani ,

Meecedes A class 180 nafte Kamio Automatike

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:42 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:42 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

12 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 ,

Volvo S60 2.5 benz/gaz 2012 Automat

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:39 ,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

Mercedes benz s 320 diezel full extra nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Mercedes Benz C Class Evo Automat 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

OKAZION ⚠️Shitet C Class C220 Viti 2006 Automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Mercedes Benz Evo 2009 4 matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Mercedes C Classe C200 cdi sport Edition klasse

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:22 ,

MERCEDED BENC C 230

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 ,

MERCEDES BENC S 350 L

111 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:21 ,

MERCEDES BENC E 280 EVO BENZINE

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 ,

MERCEDES BENC E 300

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

MERCEDES BENC C 220

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 Dyqani ,

‼️Toyota rav4 okazion‼️

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:18 ,

MB C 220SUPER

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

MB E 220

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

MERCEDES BENC S 320 PSE JO MOS TA KESH TIH SUPER MAKIN FAMIL

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

MERCEDES BENZ C 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

MERCEDES BENC E 220

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

MB C 220

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Shitet c-class 2012. 250 benzine 4 Matic 102.500 km

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:16 ,

MERCEDES BENC E 220 AUTOMAT MJET SUPER

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

MB E 300 BENZINE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

MB E 220

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:15 ,

Audi a3 sportback automat s line perfekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 Dyqani ,

��VW Golf V 1.9 Nafte Automat��

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione