Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan - Makina Të gjitha në Tiranë

Nissan , 907
Audi , 13
BMW , 10
Ford , 6
Opel , 3
Renault , 3
Seat , 2
Fiat , 2
Acura , 2
Toyota , 1
Dacia , 1
Jaguar , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 17:54
Linku:
Makina , Tiranë

NISAN QASHQAI

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 23:31 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery ����

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

Nisan Pixo 1.0 benzin viti 2010

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan navar 2.5 naft

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL BENZIN-GAZ 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:59 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 2.0 Benzin Gas 4x4 2007.

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52 Makina , Tiranë

Infiniti FX350 Ndrohet ( OKAZION )

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:11 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:01 Makina , Tiranë

Nisan qashqai

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:24 Makina , Tiranë

OKAZION ,Nissan patrol 4.2 diesel

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:07 Makina , Tiranë

NISAN ATOMAT 1.2 BEZIN GAZ GJENDJE E MIR

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:16 Makina , Tiranë

Nisan cabstar

125 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:12 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2.0 NAFTE AUTOMAT '2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 11:13 Makina , Tiranë

Shitet autoveture

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 10:35 Makina , Tiranë

OKAZION 8200 €

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 14:49 Makina , Tiranë

Okazjon per pak dit Bmw 640i lok M fabrike 2014

25 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 14:41 Makina , Tiranë

infinity nisan

47 000 EUR

01 Qer 11:54 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Nisan QASHQAI 2.0 naft 4x4 viti 08 automatik

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:16 Dyqani Makina , Tiranë

Autoveture

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 10:14 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan 2.0 nafte

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan Qashqai

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 09:50 Makina , Tiranë

Shes Nisan Micra

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 21:33 Makina , Tiranë

Shitet Nisan juke 1.6 Benzine 4×4 full opsion

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 21:21 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 1.5 Disel 2009 Manual shira

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 13:34 Makina , Tiranë

Nisan qashqai okazion i diskutueshem

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 12:13 Makina , Tiranë

��PATROL��

15 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Shes makine

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Shes makine

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:35 Makina , Tiranë

Nissan patrol

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 18:32 Makina , Tiranë

Nissan patrol

17 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 22:08 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2.5 nafte me karroceri

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 17:54 Makina , Tiranë

NISAN QASHQAI

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 22:13 Makina , Tiranë

�� Mercedes Benz C200 CDI Automatik C Klasse - C Classe

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 19:27 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2017 AUTOMAT

22 Maj 12:27 Makina , Tiranë

SHITET NISAN MURANO,Automat,Viti 2007, Gaz/Benzine…

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:22 Makina , Tiranë

Okazion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 22:14 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 08:42 Makina , Tiranë

Okazion ! Shitet Nisan Juke ne gjendje te perkryer !

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 22:42 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI 2011 SI I RI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:42 Makina , Tiranë

Shitet nisan navara

8 500 EUR

09 Maj 22:47 Makina , Tiranë

Vinc me Kosh

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 11:33 Makina , Tiranë

Whiter Nisan Juke ne gje dhe te perkryer !

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 22:39 Makina , Tiranë

NISAN - X TRAIL

1 EUR

29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 18:59 Makina , Tiranë

Nisan qashqai

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 16:04 Makina , Tiranë

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 13:41 Makina , Tiranë

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 00:58 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Juke 1.6 benzin viti 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 23:13 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan Juka 1.6 benzin shum ekonomike

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione