Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

timon hyundai - Makina Të gjitha në Shqipëria

Hyundai , 523
Audi , 112
Ford , 70
BMW , 40
Toyota , 33
Land Rover , 22
Opel , 16
Fiat , 13
Volvo , 12
Porsche , 12
Nissan , 11
Citroën , 7
Seat , 6
Peugeot , 6
Honda , 5
Kia , 3
Jaguar , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Suzuki , 2
Smart , 2
Chrysler , 1
Škoda , 1
Renault , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe timon hyundai,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj timon hyundai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:41
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson Viti 2017 Nafte 1.7

14 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:25
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON 4WD

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:31 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE ❌

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:30 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❇️OKAZIOON FIAT BRAVO ME LETRA 1.4 BENZIN GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:27 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:58 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Durrës

SQ5, 2018

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:48 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

A3 S-LINE

9 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C300

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 SUPER GJENDJE 2.0 BENZINE

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2011 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

��2016 - HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:34 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:27 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Hyundai i30 Gjendje Perfekte

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:19 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai IX35

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Benzine/Gaz ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:50 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:38 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range Rover Vogue 4.4 TDV8

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:16 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

OKAZION! HYUNDAI TUCSON 2014, 2.0 Automat

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:05 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

2010 INSIGNIA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:56 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 40 TDI QUATTRO VITI 2016 FULL OPTION!!!

19 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

��Hyundai Santa Fe 2.2 Nafte Automatike Dhjetor 2011 181.000

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2010 1.6 naft manual

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:25 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

SHITET HYUNDAI I30 1.6 NAFTE 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

OKAZION Passat CC 2.0(nafte) Full Opsion

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Hyundai Tucson 12/2013 Automat Full

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe Automatike 2013 2.0 Nafte Full Extra

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO PANORAMA

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes-Benz VIANO 3.0CDI 2010 sapo ardhur nga zvicra

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D e ardhur nga Gjermania

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj timon hyundai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione