Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dt - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 89
Audi , 48
BMW , 47
Opel , 39
Fiat , 29
Renault , 26
Peugeot , 23
Toyota , 22
Land Rover , 18
Citroën , 13
Nissan , 12
Alfa Romeo , 11
Volvo , 11
Seat , 9
Lancia , 7
Smart , 7
Kia , 6
Škoda , 6
Jeep , 5
MINI , 5
Hyundai , 4
Porsche , 4
Chrysler , 3
Chevrolet , 2
Mazda , 2
Suzuki , 2
Daihatsu , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dt,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Dt Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet 2010 Mercedes-Benz C300 4 Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet 2010 Mercedes-Benz C300 4 Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:00 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

����SHITET����

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 10:04 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:00 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Auris 1,4 diesel 2008

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:57 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naft 4x4

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Seat Ibiza 1.2 Diesel Sapo Targuar

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

KIA SPORTAGE 2.0 Diesel Cambio Automatike

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:51 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Shitet Ford Fiesta 1.25 Benzin Gaz 2003

2 100 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 14:02 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 2 tdi 2013 Super Gjendje Sapo Targuar

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:08 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

SKODA OCTAVIA 2800 €

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 10:48 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW GT 535i

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 2 tdi 2013 Super Gjendje Sapo Targuar!

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 22:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

⛔️Seat Alhambra 1.9 TDI. 4x4

5 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 12:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 10:54 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

Mini cooper countryman 2.0

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 23:50 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Tiranë

OKAZION NISSAN NOTE 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 21:53 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

SEAT alhambra 1.9

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 12:46 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 08:07 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

OKAZION Volvo xc60

28 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 CDI 2006 AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 13:17 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cherokee Limited 2.8 naft Automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 09:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6 Okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

SHITET GLE 350 AMG

63 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
03 Qer 17:47 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Vlorë

��Automat �� 2.0 naft ..ford mondeo

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:01 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT alhambra 1.9 TDI 4×4

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 19:09 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Fier

����Skoda Superb Gjermane����

19 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 11:22 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Fier

����SKODA SUPERB L&T VERSION ����

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 09:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf5 fundi vitit2005

3 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI.SUPER OFERT

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM SUPER OKAZJON.

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM SUPER OKAZJON

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 18:46 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkodër

Kia sportage 1.7 nafte , manuale ,88.000 km

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Maj 17:24 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

KIA 2013 sportage 1.7 nafte , manuale

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Maj 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Malësi e Madhe

VW PASSAT CC

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 13:50 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Makin

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Maj 20:01 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Gjirokastër

Benz w210 Avangarde E200 STAG gaz/benzin

5 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 18:53 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Fier

Jaguar S-Type 3.0l

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 20:27 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI+2 Automat 6+1

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 23:33 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A5 Full

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Pri 18:38 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cherokee Automat Naft

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 08:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Cmimi okazionnnn sott 2000 € i pa diskutushem

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnn sottt

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 15:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnnn 2400 € i diskutushem

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 16:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnn sot benzin-gaz automat 2400€

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 21:12 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 16:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnn 2600 €

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 09:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnn sott 2600 € i diskutushemmm

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 12:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnn 2800 € i diskutushem

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dt | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Dt DT 75 DT 75 dt Dt 75 Dt 54 Dt 54 Dtf DTF Dt 75

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione