Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 106
Aixam , 11
Alfa Romeo , 369
Alpina , 19
Artega , 10
Audi , 7158
BAIC , 6
Bentley , 18
BMW , 3963
Bugatti , 10
Buick , 5
Cadillac , 88
Chevrolet , 309
Chrysler , 171
Citroën , 1094
Corvette , 13
Dacia , 55
Daewoo , 35
Daihatsu , 56
DeTomaso , 1
Dodge , 76
Ferrari , 19
Fiat , 2454
Ford , 6471
GMC , 28
Grecav , 4
Honda , 255
Hummer , 32
Hyundai , 992
Infiniti , 24
Isuzu , 47
Jaguar , 200
Jeep , 366
Kia , 343
KTM , 3
Lada , 11
Lancia , 318
Land Rover , 1149
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 2
Ligier , 2
Lincoln , 26
Lotus , 1
Maserati , 50
Maybach , 6
Mazda , 344
Mercedes-Benz , 23225
MG , 26
MINI , 209
Mitsubishi , 595
Morgan , 1
Nissan , 1418
NSU , 1
Opel , 3110
Peugeot , 1215
Piaggio , 23
Pontiac , 7
Porsche , 327
Proton , 1
Renault , 1310
Rover , 161
Saab , 69
Seat , 609
Škoda , 459
Smart , 658
Ssangyong , 84
Subaru , 55
Suzuki , 261
Talbot , 2
Tata , 8
Tesla , 19
Toyota , 4436
Triumph , 2
TVR , 17
UAZ , 9
VW Volkswagen , 16271
Volvo , 1353
Wartburg , 2
Wiesmann , 4
Yugo , 7
Zastava , 25

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Dje 15:07
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0 TDI SEL

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai ix35

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes-benz B-class 200 cdi

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 06:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 pa doganë 1.6 Nate 2013

6 050 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B Class 2014 46.000Km 8500 Euro

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 05:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015 1.6 Nafte Kambio Automatike

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Jetta 1.6 TDI BMT

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

��2015 - Volkswagen Touareg 3.0 TDI 4Motion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2014 - RANGE ROVER EVOQUE PRESTIGE 2.2 SD4

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730d - 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

2011 - BMW X1 18D XDRIVE - PANORAMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML350 (AMG LOOK) - 2013

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

2013 - FORD FOCUS 2.0 TDCI - AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

2010 - JAGUAR XF 3.0 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.4 nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW Tiguan automat nafte

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range rover sport

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2.0 XDRIVE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E220

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo xc60

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai ix35

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes-benz B-class 200 cdi

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

VOLVO XC 90 - T6 INSCRIPTION - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion 1.4 benzine automat

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

✅SHITUR✅

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.9 Automat ����������������

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.9 Manual 6+1

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Passat 2.0 Automat

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Kukës

B Class 200 Automat ��������

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.9 ������������

42 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A7 PRESTIGE(S-Line) - 2013

13 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 2.0TFSI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E250 ( 4 matic )

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercdes E klas 212 AVANTGARDE

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:44 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet range rover evoque. 2013

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI SQ5

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:44 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2.0L -13 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:44 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione