Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 553
Aixam , 147
Alfa Romeo , 3753
Alpina , 90
Artega , 48
Audi , 46046
BAIC , 51
Bentley , 68
BMW , 30025
Brilliance , 13
Bugatti , 43
Buick , 36
Cadillac , 210
Chevrolet , 1647
Chrysler , 1132
Citroën , 7138
Corvette , 34
Dacia , 249
Daewoo , 488
Daihatsu , 369
DeTomaso , 4
Dodge , 409
Ferrari , 49
Fiat , 17936
Ford , 42057
GMC , 89
Great Wall , 70
Grecav , 12
Honda , 1211
Hummer , 151
Hyundai , 4764
Infiniti , 96
Isuzu , 142
Jaguar , 1335
Jeep , 2009
Kia , 1737
Koenigsegg , 13
KTM , 36
Lada , 21
Lancia , 2193
Land Rover , 7464
Landwind , 7
Lexus , 141
Lifan , 21
Ligier , 8
Lincoln , 137
Lotus , 8
Maserati , 109
Maybach , 16
Mazda , 1752
Mercedes-Benz , 153855
MG , 88
MINI , 1786
Mitsubishi , 3512
Morgan , 5
Nissan , 6988
NSU , 11
Opel , 22933
Peugeot , 9845
Piaggio , 117
Plymouth , 5
Pontiac , 13
Porsche , 2243
Proton , 8
Renault , 12836
Rover , 642
Saab , 382
Seat , 4634
Škoda , 2587
Smart , 7004
Spyker , 4
Ssangyong , 503
Subaru , 193
Suzuki , 1262
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 34
Toyota , 16801
Trabant , 6
Triumph , 3
TVR , 39
UAZ , 8
VW Volkswagen , 87570
Volvo , 4640
Wartburg , 7
Wiesmann , 10
Yugo , 37
Zastava , 48

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Phaeton Long 3.0 TDI 4Motion

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 15:02
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA RAV4 2004, 2.0 NAFTE, MANUALE

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 4-MATIC 2011, AMG LINE FABRIKE.

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 13:22
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

�� 2017 Porsche Cayenne - PLATINIUM EDITION ��

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 11:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A4 GAZ BENZIN KAMJO 8G

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 cmim okazion

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 Viti 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6-Kamio Automatike-2.0 nafte-Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:56 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Pogradec

✅✅PEZHO 207+ 1.4 BENZIN GAZ 2013 ✅✅

3 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:56 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range Rover Vogue 4.4 TDV8 -Mundesi Ndrimi-

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:56 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai IX35 2.0 CRDTi 4WD

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Vw Golf 6 1.6 TDI *R-Line*

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:56 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar XJ Vanden Plas 2008

26 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Vw Golf 5 2.0 TDI Highline

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION!SHITET FORD FOCUS 2.0 BENZI+GAZ VITI 09 KAMIO MANUAL

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 Nafte TDi Manual Viti 2001

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Scirocco  ·  Durrës

Shitet VW scirocco +Nderrim

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

GLK 220 CDI 4-Matic

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara 2.0 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 2.0 TDI S-Line

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 2.0 TDI *S-Line*

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 CDTi

13 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A 180 CDI Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris 1.4 D-4D

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Vw Golf Plus 1.9 TDI

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B 200 CDI Sport

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B 200 CDI Sport

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

BMW 120 d

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.6 TDCi

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

C 200 d BleuEfficiency

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 HSE

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:54 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Okazion C class 220 2011 + ndrrim me Audi A6 A7 A810.500€

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:54 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Fier

Dodge Journey 2.0 naft automatike Okazion

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Korçë

Kia Sportage ECO

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kavajë

OKAZION.A.KLAS.1.8.AUTOMAT.

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kavajë

OKAZIOON.HYNDAI.I.30.AUTOMAT.1.6.

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kavajë

OKAZIOON.HYUNDAI.SANTAFE.4×4.AUTOMAT.

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

B 180 d BlueEfficiency Avantgarde

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

MERCEDES BENZ. C 2200 NAFTE. AUTOMATIK

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

TOYOTA. AURIS. 1.4. NAFTE. 2009. SUPER

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 TDV6 HSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Makina  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Tiranë

Q8 S-line

54 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Mercedes ML 350 4matic Diesel

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S6  ·  Korçë

SHITET

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:53 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

JAGUAR XF Automat Naft FULL OPSION(Gjendje perfekte)

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 200. NAFTE. SUPER SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:52 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

HYUNDAI I30 1.6 NAFTE AUTOMAT 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT ✅✅

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:52 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione