Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 581
Aixam , 152
Alfa Romeo , 3809
Alpina , 91
Artega , 51
Audi , 46864
BAIC , 50
Bentley , 75
BMW , 30973
Brilliance , 13
Bugatti , 44
Buick , 39
Cadillac , 211
Chevrolet , 1652
Chrysler , 1159
Citroën , 7167
Corvette , 35
Dacia , 260
Daewoo , 495
Daihatsu , 395
DeTomaso , 4
Dodge , 411
Ferrari , 51
Fiat , 18892
Ford , 43813
GMC , 98
Great Wall , 71
Grecav , 15
Honda , 1340
Hummer , 153
Hyundai , 4794
Infiniti , 99
Isuzu , 157
Jaguar , 1340
Jeep , 2093
Kia , 1768
Koenigsegg , 14
KTM , 36
Lada , 28
Lancia , 2290
Land Rover , 7741
Landwind , 7
Lexus , 140
Lifan , 21
Ligier , 9
Lincoln , 137
Lotus , 7
Maserati , 108
Maybach , 17
Mazda , 2120
Mercedes-Benz , 161894
MG , 102
MINI , 1796
Mitsubishi , 3959
Morgan , 6
Nissan , 7371
NSU , 11
Opel , 24048
Peugeot , 10024
Piaggio , 139
Plymouth , 5
Pontiac , 15
Porsche , 2233
Proton , 10
Renault , 13308
Rover , 691
Saab , 390
Seat , 4755
Škoda , 2620
Smart , 7006
Spyker , 4
Ssangyong , 515
Subaru , 201
Suzuki , 1405
Talbot , 4
Tata , 131
Tesla , 34
Toyota , 17137
Trabant , 6
Triumph , 3
TVR , 39
UAZ , 9
VW Volkswagen , 90018
Volvo , 4732
Wartburg , 7
Wiesmann , 13
Yugo , 40
Zastava , 50

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2020 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 Look R-line Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automa

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW Golf 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Fier

BENZ 124 E 500 V8 FABRIKE

17 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Kuga automat 2.0 nafte panorame full

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mallakastër

SHITET FORD FOCUS 1.8 NAFT ME LETRA PER 1 VIT KUALIDIM 2025

22 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:15 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Fier

Kia Picanto 2013 1.0 benzin gaz 4300€

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Fier

BENZ R 129 SL 500 KABRIO

13 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

����Golf 5 154 mij km origjinale! 2008 1.9 tdi manuale!

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

A4 S/LINE Automat 2.0 nafte europe

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz S350 benzin-gas 2008 look 65 amg 2012

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW touran 1.4 benzin manual 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Tiranë

Chevrolet aveo benzin/gaz fabrike

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:15 Makina  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Tiranë

Okazion! Toyota Aygo Automatike Viti 2006 Zvicra 1.0

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:15 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

3.0 D Panamera Shitet Ndrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:15 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Tiranë

Opel agila 1.0 benzin gjendje shume e mire

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:15 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2015

14 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 09:15 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 AUTOMAT TDI 1.6 BLUE MOTION SUUUPER GJENDJE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 09:14 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:14 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 4.0D Look M

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

Beetle 2.0 Turbo Sport

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Ml 350 cdi

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:13 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

��CITROEN��C3 PICASSO��1.6 DIESEL����

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 09:13 Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Tiranë

OKAZION AUTOMJET AMBASADE FORD EXPLORER

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

‼️AUDI Q3 / 2.0 TFSI‼️

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy Max Plus 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 ABT 400 hp. 4.2 nafte

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Bmw 730 Li 2011. Benzin Gaz

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 4.4 nafte Look 2021

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 220  ·  Tiranë

MB CLA 220/2015

15 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 09:13 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMAT SUPER GJENDJE

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

Jaguar Xj 2.7 nafte okazion

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

OPEL ANTARA 2.2 VITI 2012 AUTOMAT SUPER GJENDJE.FULL ME DOGA

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ w212 E CLASS E350 212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Lushnjë

���� AUTO TONNY QUALITY ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 4matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

����VW GOLF 6 1.6TDI AUTOMAT DSG 7G SUPER GJENDJE����

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  500  ·  Fier

BENZ S 140 500 1998

13 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:11 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range Rover Vogue 5.0 Superchaged 2013

32 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:11 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalade Platinum Super Full !

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A 6-///2.0

16 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:11 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Elbasan

SMART BRABUS LIMITED EXCLUSIVE FULL ����

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MB E 220

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:11 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo 2.0 automat

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Durrës

Mercedes Benz Ml250 cdi Full 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione