Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Pogradec

Acura , 8
Alfa Romeo , 84
Alpina , 2
Artega , 3
Audi , 738
BAIC , 2
BMW , 580
Bugatti , 2
Cadillac , 7
Chevrolet , 28
Chrysler , 23
Citroën , 105
Dacia , 4
Daewoo , 16
Daihatsu , 21
Dodge , 5
Fiat , 242
Ford , 630
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 21
Hyundai , 61
Infiniti , 4
Isuzu , 7
Jaguar , 8
Jeep , 43
Kia , 24
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 26
Land Rover , 104
Lincoln , 1
Mazda , 49
Mercedes-Benz , 3738
MG , 2
MINI , 16
Mitsubishi , 198
Nissan , 124
NSU , 1
Opel , 584
Peugeot , 123
Piaggio , 11
Porsche , 17
Proton , 2
Renault , 211
Rover , 12
Saab , 5
Seat , 63
Škoda , 36
Smart , 29
Ssangyong , 9
Subaru , 8
Suzuki , 39
Tata , 16
Toyota , 251
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1630
Volvo , 47
Yugo , 1
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz c220 2002 ne gjendje te mire Pogradec

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

Mercedes - Benz C200

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

Mercedes - Benz C200

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 08:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 1.6 NAFTE 2010 KAMBIO MANUALE 5+2 VENDE

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 08:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF VI 1.6 NAFTE 2010 super gjendje

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 08:53 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

Ford C-MAX 1.6 GAZ-BENZINE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 08:39 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Pogradec

BMW 520d MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz E 220 AUTOMAT GRI 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

��Mercedes C220 Manuale Nafte 2006 SUPER GJENDJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Okazion Toyota Land Cruiser Prado OFF ROAD 2011 Super Full

29 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Toyota Land Cruiser 4.5nafte 2012 FULL super ����/Nderrohet

54 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Okazion Vw Passat R-Line 4Motion 4x4 Super Full Zvicra����

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:15 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6Benzine 2015 Cabrio Offroad / Nderrohet

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

Shitet Motorr 220 cdi kamio automat viti 2002. Letrat 2025.

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

Shitet avangard 220 motorr i zi 5000€ pak i diskutushem

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

BENZ C 200 CDI 2007 AUTOMAT NGA GJERMANIA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

BENZ C 220 CDI 2008 AUTOMAT ELEGANCE FULL EXTRA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

����Audi A6 3.0 nafte Automat 8G 2012 Quattro����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pogradec

TOYOTA YARIS 1.4 DIZEL VITI 2008 D-4D

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

����Mercedes Benz EVO 220 ����

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

����Volkswagen Touran����

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:50 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5 3.5 Driver

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

����Mercedes Benz C200����

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

����Mercedes Benz E220 ����

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Pogradec

AUDI A3

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pogradec

Okazionnn toyotaa yarissss

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pogradec

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Shitet Mercedes Benz E350

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:45 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pogradec

Toyota yaris

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Pogradec

E 200 Automat Benzin ELEGANCE 5300€

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES-BENZ-EVO ELEGANZE E-220 NAFTE AUTOMATIC 2006

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 AUTOMATIC VITI 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ EVO ELEGANZE MOTORR 220 NAFTE AUTOMAT

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Pogradec

✅SHITET OSE NDERROHET✅MERCEDES-BENZ ELEGANZE E240 BENZIN GAZ

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Pogradec

BMW 750L 4.4 Twin Turbo Limit Editon

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:30 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

Mundësi nderrimi▪︎Opel Corsa1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:29 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:39 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

Opel zafira 3300€

3 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

ML 350 4-Matic Bluetec 2015 Amg Line Super Full Option

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Pogradec

shitet ndrrohet fiat panda 1.2 benzin gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

SHITET OSE NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Multivan  ·  Pogradec

Volkswagen T3

5 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

AUTOMAT ÇMIMI I DISKUTUESHËM MERSEDES 220

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:58 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Pogradec

Audi 2014��2.0 S,line

12 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz 2013��2.2 luk amg full

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione