Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Kukës

Acura , 7
Alfa Romeo , 43
Alpina , 2
Audi , 815
Bentley , 5
BMW , 580
Bugatti , 3
Buick , 1
Cadillac , 11
Chevrolet , 18
Chrysler , 31
Citroën , 76
Dacia , 4
Daewoo , 3
Daihatsu , 3
Dodge , 7
Ferrari , 1
Fiat , 138
Ford , 512
GMC , 3
Grecav , 2
Honda , 22
Hummer , 2
Hyundai , 66
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Jaguar , 17
Jeep , 75
Kia , 30
KTM , 1
Lada , 2
Lancia , 10
Land Rover , 88
Lexus , 1
Ligier , 2
Lincoln , 2
Mazda , 34
Mercedes-Benz , 2595
MG , 1
MINI , 10
Mitsubishi , 69
Nissan , 112
Opel , 385
Peugeot , 130
Pontiac , 1
Porsche , 18
Renault , 145
Rover , 6
Saab , 6
Seat , 114
Škoda , 116
Smart , 21
Ssangyong , 6
Subaru , 2
Suzuki , 14
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 108
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2798
Volvo , 68
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW CADDY MAXI 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kukës

Mercedez Benz E350

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Sprinter 316

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

Vw Tiguan Tdi 2.0 4motion BLuMotion

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO PANORAMA

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes-Benz VIANO 3.0CDI 2010 sapo ardhur nga zvicra

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

AUDI A3 Look S-Line

3 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin Automat sapo ardhur nga Zvicra����

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4benzin gaz sapo ardhur

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kukës

FIAT DUCATO 2.0 benzin Kamper sapo ardhur nga Zvicra

6 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep grand cherokee 3.0diesel

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon AUTOMAT me dogane

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon automat me dogane te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Kukës

Volvo XC90

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF 5 PLUS MANUAL PA DOGAN

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

MB OKAZIO I VITI 2008 AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF 5 PLUS MANUAL PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

OKAZION PA DOGANGOLF 5 MANUAL ISAPO ARDHUR 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 2.0 KAMBIO AUTOMATIK PA DOGAN

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:55 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

SKODA OKTAVIA 2.0 VITI 2010 AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:54 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

SKODA OKTAVIA 2.0 VITI 2010 AUTOMATIK (pa dogan)

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Caddy 1.9 Tdi Pa Dogan 167 Km

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 VITI 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kukës

Opel Insigna pa Dogan 2.0 Cdti Manual 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

Mercedes E 200 Amg Line 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF PLUS AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Skoda Automat 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Tauran 1.9 Automat i 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Taura 1.9 Automat 2008 ������������

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 GT 2.0 Automat 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

E clas 220 AMG Line i 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.9 Manual i 2006 look GTI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 GT 2.0 Automat 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Tauran 1.9 Manual 2004 ��������

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Benz E 220

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 Avant

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:38 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Kukës

����Opel meriva Automat ����

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:38 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kukës

��Suzuki grand vitara Automat��

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF 5 2007

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Vw Touran, automat, 4800 euro,tel: 0675503282

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Sendile Caddy

150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:04 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga Zvicra��

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kukës

SHITET OSE NDRRIM ME VETURE TE MADHE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:34 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Kukës

Shes bmw 325i benxin x drive 2010 autamtik

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

XC60 2.4 Naft - Automat - Sapo ardhur nga Zvicrra ����Me Dok

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur sapotarguar

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kukës

Toyota RAV4

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF 5 (MODEL GTI) 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione