Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Kukës

A-Class , 154
B-Class , 42
C-Class , 389
CE-Class , 1
CL-Class , 3
CLA-Class , 3
CLC-Class , 1
CLK-Class , 8
CLS-Class , 44
E-Class , 621
G-Class , 4
GL-Class , 14
GLA-Class , 4
GLC-Class , 1
GLE-Class , 9
GLK-Class , 5
GLS-Class , 2
ML-Class , 86
R-Class , 12
S-Class , 44
SL-Class , 4
SLK-Class , 7
V-Class , 16
190 , 23
200 , 127
220 , 437
230 , 5
240 , 17
250 , 90
270 , 112
280 , 37
290 , 6
300 , 14
320 , 64
350 , 27
400 , 4
416 , 9
420 , 4
500 , 1
SLR , 1
Vaneo , 9
Vario , 2
Viano , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kukës

Mercedes-Benz S-Class 350CDI LUNGO PRESIDENCIAL SAPO ARDHUR

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

MERCEDES-BENZ E 200 cdi 2008 okazion…

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

benz 2013��2.2 luk amg full

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kukës

Shitet Mercedes Benz

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

MB OKAZIO I VITI 2008 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 11:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

MB OKAZIO I VITI 2008 AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Benz E 220

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 11:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Kukës

E 550 4 matic ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Super Okazionnn

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes 220 cdi me klim sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Kukës

Mercedes benz E350 cdi 4 matic

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

MERCEDES-BENZ E 200 CDI 2008

52 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 05:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C220 170CH

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 08:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kukës

Mercedes benz vito

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 05:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kukës

Mercedes s350 2015 angelz

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Sprinter Shlep (Auto Bartje)

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Korr 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Kukës

Mercedes Evo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kukës

Mercedes Benz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 21:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Kukës

Shitet Sprinter 408d 1996 2.2 nafte dopje gome goma 90%

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Korr 05:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Kukës

B Class 200 Automat ��������

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 22:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

E 220.BLUTEC .2015 I ardhur nga europa jo korean

1 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kukës

Mercedes-Benz C200 Kompresor

50 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 22:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Sprinter

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 07:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

E 220.BLUTEC .2015 I ardhur nga europa jo korean

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 23:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes E220 EVO AVANGARD 2007 AUTOMATIK ANGLEZ GJENDJE PER

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kukës

Mercedes c180 benzin 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 18:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Kukës

Shitet mercedes Bclas180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 07:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

0695294940

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 14:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

0695294940

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

0695294940

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kukës

ML320 CDI

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 11:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

VITO USHITTTTTTTTTTTTTTT

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Kukës

Mercsez b klas automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 10:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kukës

Shitet Mercedes-Benz

3 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Qer 07:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

VITO SUPER GJENDJE

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Sprinter 316

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kukës

Mercedez Benz E350

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 17:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Shitet Mercedes-Benz

3 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 17:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kukës

Shitet Fugon Benz

3 500 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Kukës

Mercedes-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Qer 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kukës

benz w123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes C220 EVO 2005 AUTOMATIK EURO 4 I SAPO ARDHUR NGA G

2 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Benz E 220

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Mercedes E220 CDI, G-9, 4 matic

18 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Shitet C-class 2008 super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 13:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kukës

Mercedes Benz ML 350 BlueTec Executive 4Matic

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kukës

Mercedes w204 c180 cdi avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 22:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes cdi .c220 manual,

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione