Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Kucovë

Acura , 1
Alfa Romeo , 10
Alpina , 1
Audi , 86
BMW , 71
Chevrolet , 1
Chrysler , 3
Citroën , 17
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 3
Fiat , 70
Ford , 157
Hyundai , 1
Jaguar , 4
Jeep , 3
Kia , 7
KTM , 2
Lancia , 2
Land Rover , 13
Lifan , 1
Mazda , 14
MG , 4
MINI , 3
Mitsubishi , 22
Nissan , 26
NSU , 1
Opel , 99
Peugeot , 35
Porsche , 2
Renault , 31
Rover , 5
Seat , 23
Škoda , 7
Smart , 8
Ssangyong , 2
Suzuki , 1
Toyota , 32
Volvo , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:30 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kucovë

Astra 1.7 Diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kucovë

toyota yaris

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kucovë

VW JETTA 2.5 BENZINE/GAZ 2013

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:32 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kucovë

VOLVO XC60 2010

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kucovë

Volswagen Tiguan, 2.0 Nafte, 2012, se Shpejti ne Shqiperi

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 13:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kucovë

Audi A6, 3.0 nafte "Quatro", 2013, 136.558 km,

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kucovë

Mercedes Benz C Amg line, 220, viti 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 10:43 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Kucovë

Opel zafira automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 13:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kucovë

cady life

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 08:40 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kucovë

toyota yaris

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 08:35 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kucovë

toyota yaris

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 12:29 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kucovë

Opel Corsa

700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kucovë

BENZINE GAS BENZ PORTOBAGAZH

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 11:21 Makina  ·  Nissan  ·  Pixo  ·  Kucovë

nisan automat

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Kucovë

Avantgarde E350CDI BLUEEFFICIENCY!!!

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:02 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kucovë

Bmw mbajtur per merak

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 10:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kucovë

Furgon 413 Sprinter

90 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 15:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kucovë

VW Touran -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 12:57 Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Kucovë

SHITET " OKAZION" VOLVO V40 2.0 NAFTE

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 22:03 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kucovë

BMW Seria 1 e87 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kucovë

Shitet makina

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kucovë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 10:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kucovë

Shitet makina

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 19:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 19:33 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kucovë

Shitet makina

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 18:38 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Kucovë

Skoda superb

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 14:13 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kucovë

a3 automat

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kucovë

Mercedes Benz 200D viti 1988

8 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 17:49 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kucovë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 10:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kucovë

Shtitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 22:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Kucovë

Shitet a class per arsye mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 15:58 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kucovë

Range Rover 3.0

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 01:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kucovë

MERCEDES BENZ E270 0697838650

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 01:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kucovë

MERCEDES 270 Wagon

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 20:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kucovë

Touran viti 2009 automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 22:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

polo automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:23 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Kucovë

Jepen makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
18 Mar 16:18 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Kucovë

VOLVO V60 me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
18 Mar 16:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kucovë

AUDI Q5 me qera

50 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
18 Mar 15:50 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Kucovë

BMW SERIA 2 me qera

120 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Mar 01:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Kucovë

Reklamoni automjetin tuaj falas ne instagram 55k followes

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Mar 09:32 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kucovë

citroen c3 picaso

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kucovë

Makina me cdo sherbim te bere

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

Polo automat okazionn

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 15:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kucovë

Shitet Audi A3 OKAZION !!!

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kucovë

SHITET VITO 2200cc 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
04 Mar 21:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kucovë

**OKAZION MERCEDES BENZ C300 4MATIC FULL PANORAMA**

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 18:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kucovë

OKAZION��

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kucovë

OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 19:07 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kucovë

c 3 picaso

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione