Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yaris - Makina Të gjitha në Fier

Toyota , 257
Audi , 9
Ford , 4
Nissan , 4
BMW , 2
Peugeot , 2
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yaris,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj yaris Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:10 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

69 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:26 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:48 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

����TOYOTA YARIS BENZIN GAS 2010����

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion Mercedes-Benz c300

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:24 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Fier

���� PEUGEOT 407 AUTOMAT SENSOR PARKIMI PEZHO

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz w204 AUTOMAT C klass C180 Kompresor

68 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:04 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 17:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Range Rover 2014��3.0 nafte

26 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

audi a3 S,line fabrike full ��

12 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 16:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Range Rover 2014��3.0 nafte

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Qer 12:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 1.6 NAFT 2014 R-LINE FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 12:01 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 4.2 BENZIN 2013 FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 11:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

E 250 NAFT 2013 (CABRIO) FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

GL 350 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Fier

G 63 AMG 2023 (5400 KM) FULL OPSION

185 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2011 FULL OPSION

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Fier

BMW 118 2.0 NAFT 2014 GJENDJE PERFEKTE

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 NAFT 2010 FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Fier

AUDI S3 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Fier

GLK 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

PASSAT 2.0 NAFT 2014 R-LINE FULL OPSION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI A7 3.0 NAFT 2015 DYNAMIC FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C 300 BENZIN 2013 FULL OPSION

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

29 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 09:34 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris ����

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 15:30 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 12:35 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota yaris 1.4 Automat Full opsion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota yaris 1.4 nafte viti 2008 automat

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 11:33 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Nisan Qashqai 2011▪︎

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 07:35 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota yaris 1.4 nafte viti 2008

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 07:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota yaris 1.4 nafte viti 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 07:31 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota yaris 1.4 nafte viti 2007 kamio automat

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 00:10 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota yaris 2007 automatic

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 21:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota yaris 1.4Naft Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 13:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris 1.4 diesel viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 11:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris 1.4d Naft viti 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 19:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 M40d

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris 1.4 Naft Kamio Manuale -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 12:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

Toyota Yaris 1.3 Benzin kamio Automatike -10

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 12:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus ▪︎1.6 Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yaris | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione