Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine - Makina Të gjitha në Fier

Ford , 124
Audi , 121
BMW , 55
Fiat , 45
Opel , 43
Renault , 43
Peugeot , 40
Nissan , 27
Toyota , 27
Citroën , 24
Land Rover , 19
Seat , 17
Hyundai , 14
Mazda , 10
MINI , 8
Jaguar , 8
Volvo , 7
Smart , 7
Kia , 6
Porsche , 6
Suzuki , 5
Jeep , 5
Lancia , 5
Chrysler , 4
Chevrolet , 4
Škoda , 3
Zastava , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Okazion W212

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Shitet Mercedes Benz C300 4MATIC AMG 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:40 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:39 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:54 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

SHITET AUDI Q7 3.0 BENZINE VITI 2021 TECHNIK S-line FULL

61 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

SHITET BMW X5 M50i VITI 2020 INDIVIDUAL SUPER FULL

59 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Volkswagen Touran 1.6 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:04 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat bravo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

SHITET BENZ E220 ( AMG DESIGN )

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Shitet mercedes bench EVO 200 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 18:44 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

SHITET FIAT BRAVO 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 10:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus BENZINE//GAS (BRC)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 09:26 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW GT 535i

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 00:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Shitet ford fiesta 1.4

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:20 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Qer 17:42 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Fier

BMW 750LD XDRIVE 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

�������� c class benz

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 11:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.6 Naft 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Mercedes benz 1995

1 700 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 14:51 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Fier

Mazda cx7 AwD.

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Qer 04:58 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-max1.6dtci.2011.titanium

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 13:57 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Fier

MINI COOPER INOCENTI. VITI 1977. 1.1 BENXIN

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 11:33 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Nisan Qashqai 2011▪︎

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 15:49 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Fier

DAIHATSU TERIOS 4x4 / Shitet/Ndërrohet

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 15:16 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

����OKAZION���� AUDI A6 2014 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 02:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

RANGE ROVER VITI 2011

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Super Okazion C-Class AMG Line 2015

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 20:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi a6 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 17:55 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

Ford Fusion

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 06:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

\\TOYOTA AURIS - FULL OPTION//

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus ▪︎1.6 Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:15 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Okazion Seat ibiza 1.2 nafte

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 18:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fier

Smart 600 turbo benzine!

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

SHITET MAKINE MERCEDES-BENZ

190 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Benz

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 11:55 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

Shitet Audi Q7 Nafte 2016

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:12 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328d Super E Paster

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 09:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes benz c220

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 08:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

⚠️Shitet Opel Astra ⚠️

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 22:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

Shitet C300 SAPOTARGUAR

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 21:02 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW 320 nafte. Mundesi nderrimi

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Makine

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

C Class 2015 Okazion

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 00:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

Shes/nderroj Volkswagen Passat B8

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 21:37 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 11:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

***OKAZION*** Super Makinë - Super Çmim - Super Gjëndje

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 21:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 12:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf gti

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione