Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan - Makina Të gjitha në Elbasan

Audi , 127
Ford , 125
BMW , 67
Opel , 57
Toyota , 51
Fiat , 41
Citroën , 18
Renault , 17
Land Rover , 16
Nissan , 16
Peugeot , 15
Smart , 14
Mitsubishi , 11
Seat , 10
Jeep , 7
Porsche , 7
Suzuki , 7
Volvo , 7
Hyundai , 6
Rover , 4
Chevrolet , 3
Lancia , 3
MINI , 3
Chrysler , 2
Isuzu , 2
Kia , 2
Mazda , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Honda , 1
Maserati , 1
Subaru , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Elbasan,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Elbasan Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Dje 23:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C200 benzin/gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7/ 2.0 Naft /Automat / 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volvo s40 /2.4 Benzin Gaz / 2008/ Automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 /1.4 TSI /2009/Automat

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

❌Okazion W204-08❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

VW Passat B7 - Automat

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

����FORD KUGA INDIVIDUAL BENZIN GAZ AUTOMAT��������

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:38 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

2010 FORD C MAX BENZINE GAZ 1.8 MOTOR ME ZINXHIRE

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET AUDI A3 S LINE 2008 AUTOMAT DIESEL

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF GT V 2007 DIESEL 2.0 TDI

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2009 MANUAL

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET AUDI A3 DIESEL AUTOMAT 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2008 MANUAL

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Okazion +355696575626

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

2011����8.200 €��������

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

2009����Turan������������

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Automat����2009����

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazionn W204 -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

�� Wolksvagen Touran 1.4 Benzine Automat 2012 Full Opsion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 17:22 Makina  ·  Peugeot  ·  107  ·  Elbasan

Peugeot 107,1.0 benzine,automat. viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:21 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

SHITET AUDI Q7 DIESEL 2007 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 DIESEL 4 MATIC

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz Glk 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz /1.8 Benzin Gaz /2008/Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes benz C300 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Mercede Benz /200 Kompresor / Benzin Gaz /2007/ Automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 /1.4 TSI /2010 / Automat

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Elbasan

Range Rover Sport 3.0 HSE full

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Automat nafte Elegance 2005 okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

Benzine 3.5 okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Elbasan

�� Shitet❗️Mercedes-Benz B class 2013 Automat 180 CDI��

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
13 Qer 07:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Elbasan

�� Shitet �� Benz C Class 2008 Benzine/Gaz 230 Automat����

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
12 Qer 23:05 Makina  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Elbasan

Shitet hyundai ix20

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 280

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
12 Qer 13:36 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Shitet Ford Kuga <Escarpe> OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 22:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

1.9 naft - 4.800 euro

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

C 180 Kompressor

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 11:25 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

Ford Fusion ne shitje

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 1.4 Benzin

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Gof 5 GTI 1.4 Benzine

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Elbasan

Gl 350

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 20:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Passat B7 Automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 17:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz W204 C180 Kompressor

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 15:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Elbasan

Passat CC me qira

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Makina me qira

35 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 00:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet Opel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 18:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet VW GOLF 5 (MK5) 1.6 MPI, Automatike

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
05 Qer 17:19 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Elbasan | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione