Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 17:36 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Berat

BMW X1 viti 2014

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Berat

2014-2015 hyundai sonata 100% gaz nga fabrika

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Berat

Glk 220 automat 4-matic viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 7 2.0 naft automat viti 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Berat

Audi Q3 2.0 naft viti 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

Kadi maxi 1.9 naft viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 7 automat 2.0 naft viti 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Berat

Audi Q7 3.0 benzin viti 2015

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:03 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Berat

Hyundai tucson viti 2013 motorr 2.0 naft automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

Mercedes B-klase automat viti 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:02 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santafe 2.2 naft viti 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Berat

Audi SQ5 3.0 naft viti 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
20 Qer 23:31 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Berat

Maserati Ghibli

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
19 Qer 10:26 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet ose nderrohet iseki 32 kf

8 000 LEK

18 Qer 18:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

VW Golf 7 - GTD - 2015 OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 14:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 14:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:17 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Berat

shitet

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:26 Makina  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Berat

Fiat Idea 1.3 nafte viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 09:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Berat

Mercedes ML 320 3.0 Nafte automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet Ford Focus 1.5 S-line

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 18:20 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 20:14 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Shitet Nissan Qashqai cdi 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 19:39 Makina  ·  BMW  ·  323  ·  Berat

Shes BMW 323I viti 2000 benzine/ gas 3700 eur.

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Shitet Golf 6 viti 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 08:48 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Berat

Shitet Seat Leon Super Gjendje!!

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 5 Automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

!!! SHITET !!! Mercedes-Benz E-220 3.5milion Lek

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 10:36 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Berat

Audi A3 1.8 benzin gaz

1 400 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Maj 12:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Berat

MERCEDES VITO VITI 2013 SUPER

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 23:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

Mercedes-Benz C200 Viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Berat

Mercedes Benz E200 Kompresssor

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 09:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Berat

shitet

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:01 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 23:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Berat

❌️Mercedes Benz E200 kompressor❌️

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 20:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr

1 599 EUR

14 Maj 20:10 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Berat

Hyundai ix35 1.7 nafte manuale viti 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 17:37 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Berat

Opel Antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 00:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

��okazion audi a4 2012��

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Motorr uji në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Motorr në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Motorr pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • motorr në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • MOTORRA në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • Motorr në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson
  • Motorr elektrik në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione