Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 93
Aixam , 52
Alfa Romeo , 1998
Alpina , 12
Artega , 4
Audi , 29517
BAIC , 19
Bentley , 21
BMW , 18237
Bugatti , 7
Buick , 20
Cadillac , 117
Chevrolet , 941
Chrysler , 659
Citroën , 4177
Corvette , 8
Dacia , 126
Daewoo , 244
Daihatsu , 211
DeTomaso , 1
Dodge , 235
Ferrari , 6
Fiat , 10343
Ford , 24523
GMC , 47
Great Wall , 32
Grecav , 8
Honda , 753
Hummer , 88
Hyundai , 3071
Infiniti , 43
Isuzu , 93
Jaguar , 807
Jeep , 1278
Kia , 1009
KTM , 11
Lada , 11
Lancia , 1288
Land Rover , 5136
Landwind , 3
Lexus , 68
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 130
Maserati , 51
Maybach , 4
Mazda , 1404
Mercedes-Benz , 97092
MG , 37
MINI , 1097
Mitsubishi , 2278
Morgan , 1
Nissan , 4518
NSU , 4
Opel , 13617
Peugeot , 5540
Piaggio , 29
Pontiac , 3
Porsche , 1570
Proton , 1
Renault , 7145
Rover , 394
Saab , 227
Seat , 2747
Škoda , 1531
Smart , 2877
Spyker , 1
Ssangyong , 300
Subaru , 127
Suzuki , 851
Talbot , 1
Tata , 39
Tesla , 5
Toyota , 11317
Trabant , 3
Triumph , 1
TVR , 5
UAZ , 5
VW Volkswagen , 53533
Volvo , 3355
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 9
Zastava , 8

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

10 Korr 18:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz E350 4Matic 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
27 Qer 14:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 300 4Matic 123K km origjinale

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
11 Korr 15:08
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

��OKAZION��

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz C220 ��AMG PACKAGE��FULL OPTIONS

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

OOKAZIONN Audi A6 2013 3.0tdi Quattro

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 02:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

SHITET AUDI A4 Full Option

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Tiranë

��2021 - Audi S8 4.0 TFSI Quattro

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Shitet Mercedez-Benz B class

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

SHITET AUDI A6 50TDI AVANT SPORT

36 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 50TDI Avant Sport

36 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2013 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

��2013 - AUDI A7 3.0 TDI Quattro

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 QUATRO 2016 Premium Plus OKAZION 12500

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 VOLVO XC60 R-DESIGN FULL

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

shitet

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2013 AUDI Q7 3.0 TDI ��FULL OPTIONS��

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf GTD

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2018 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

��2017 - Mercedes-Benz E63s 4Matic

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Volkswagen Touran 2.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 2.0TDI 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Touran ne super gjendje me dogane te paguar

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Mercedes -Benz EVO

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkodër

Mercedes -Benz E350 CDI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vito 109 cdi

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque (R-Dynamic)

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque , FULL DYNAMIC����

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF 2.0d R-Sport Dynamic AWD 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

22 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4.0 V6 Benzine/Gaz HSE

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2019 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 250 BLUETEC

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione