Toyota | Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:53 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:52 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

TOYOTA LAND CRUISER -2008/FULLL OPTIONAL-✅SUPER GJENDJE!

18 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:12 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 ,

Filluan Shitjet ne Rezidencen Turistike "Nereus"

800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 14:54 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:33 ,

Toyota Corolla Verso 2.2 D4D 6+1 VENDE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:53 Dyqani ,

Toyota Rav 4 2016 AUTO PENTA

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:51 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 AUTO PENTA

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:46 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:46 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 14:37 ,

Toyota Corolla benzin gaz 1999

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 23:43 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT*START/STOP*

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 23:06 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:06 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 01:03 ,

SHITET TOYOTA

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 23:12 ,

Yaris 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 13:42 ,

OKAZION 1.4 NAFT

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:52 ,

Makina toyota Hilux

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Pri 22:57 ,

Toyota yaris

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 22:57 ,

Toyota yaris 1.4 nafte

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 22:54 ,

Toyota verso automatike

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 22:52 ,

Toyota Rav 4

5 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 22:17 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 17:52 ,

Shitet Toyota Land Cruiser

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 12:13 ,

Toyota Yaris benzin 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 22:25 ,

Toyota yaris

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 14:11 ,

*OKAZION* Toyota RAV 4 2007

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione