Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 706
Durrës , 171
Korçë , 158
Vlorë , 92
Shkodër , 60
Fier , 29
Sarandë , 19
Elbasan , 14
Pogradec , 13
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Dje 17:36 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
Dje 14:43 ,

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 08:41 ,

Dhoma plazhi me qera

Numri i dhomave: 4
30 Qer 18:49 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 2
30 Qer 18:13 ,

Jepet me qera apartament 2+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Qer 14:36 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 ne Porcelan

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Qer 13:14 ,

Shtepi me qera per plazh

Numri i dhomave: 3
29 Qer 09:22 ,

Shtepi me qera per plazh

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
28 Qer 17:12 ,

Jepet me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
27 Qer 12:57 ,

Shtepi me lulishte dhe oborr Gjiri Lalzit

75 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
27 Qer 12:48 ,

Jepet shtepi private me qera Xhabie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Qer 14:40 ,

me qera per pushime

4 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Qer 20:13 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Qer 05:26 ,

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
22 Qer 14:01 ,

shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Qer 16:12 ,

Jepet me qera ose shitet

Numri i dhomave: 2
21 Qer 14:25 ,

Jepet me qera ose shitet

Numri i dhomave: 1
21 Qer 09:14 ,

Jepet shtepi me qera ne rus

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Qer 15:33 ,

Jepet me qera kati i pare e nje vile 3 kace

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Qer 10:28 ,

SHTEPI PLAZHI

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
18 Qer 19:16 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 3
17 Qer 20:39 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
17 Qer 18:47 ,

Gazoniere me qera

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Qer 16:39 ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kodrat e Diellit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Qer 13:29 ,

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Globe

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Qer 13:20 ,

Jepet me qera 2+1 tek Komuna e Parisit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Qer 00:59 ,

Ndarje qeraje

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Qer 00:59 ,

Shtepi me qera ditore-Sarandë

35 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Qer 11:46 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Drejtoria e Higjenes

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Qer 10:53 ,

Shtepi me qera ditore

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione