Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fast food - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 5
Durrës , 3
Vlorë , 2
Berat , 1
Fier , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fast food,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fast food Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:59 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME ÇERTEFIKAT PRONSIE SHITET

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Qer 19:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile 3+1+A+BLK Kati 1, 65 m² 240.000 Euro

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
04 Sht 11:43 Shtëpi , Berat

Farmaci Me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Qer 14:15 Shtëpi , Durrës

Okazion fas food perball shkolles

21 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Dhj 09:44 Shtëpi , Tiranë

Motorr Taxi Tirane

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Gush 10:57 Shtëpi , Vlorë

Apartament i mobiluar ne Vlore

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Mar 19:08 Shtëpi , Durrës

Shitet

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 21:22 Shtëpi , Durrës

Shitet

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Mar 10:32 Shtëpi , Tiranë

Okaziion shitet ose jepet me qira kodra e diellit

170 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Tet 12:37 Shtëpi , Vlorë

Vlore Okazion shitet dyqan kati pare, diskutueshem

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Tet 12:51 Shtëpi , Tiranë

hyrje + dyqan fast food okazion

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
16 Mar 16:31 Shtëpi , Fier

Shtepi prej 88m2 ne Fier

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fast food | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • fast food në kategorinë Frigoriferë dhe frizë
  • Fast food në kategorinë All Category
  • Fast food në kategorinë Automjete
  • fast food në kategorinë All Category
  • Fast food në kategorinë Shtëpi
  • fast food në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • fast food në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • fast food në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • fast food në kategorinë Makina | Ford
  • fast food në kategorinë Për restorane dhe kafene

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione