Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qira - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 228
Vlorë , 46
Durrës , 32
Shkodër , 21
Korçë , 16
Elbasan , 14
Fier , 8
Sarandë , 5
Pogradec , 4
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qira,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qira Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:31 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile Ne Shkozet

Numri i dhomave: 3
Dje 18:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:17 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI NE KALA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 10:13 Shtëpi , Kurbin

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
06 Qer 17:44 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qira

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 10:22 Shtëpi , Lushnjë

SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE

Numri i dhomave: 3
05 Qer 05:54 Shtëpi , Elbasan

Shtëpi me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
30 Maj 12:34 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1+2, ELBASAN.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 12:27 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Maj 18:22 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1-kateshe per biznes ose per banim

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
26 Maj 14:31 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI PRIVATE 2+1 ME QIRA TE "RRUGA E DURRËSIT"!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Maj 12:30 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI PRIVATE 1+1 ME QIRA TE INXHINIERIA E NDERTIMIT!

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Maj 11:33 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private 3-katëshe në shitje

500 000 EUR

Numri i dhomave: 9
25 Maj 13:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shtepi 1 kateshe - 1+1

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Maj 04:32 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qira shtepi private 1+1 kati 1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Maj 16:16 Shtëpi , Durrës

SHTEPI PUSHIMI 1+1 ME QIRA DITORE, KOMPLEKSI LURA 3

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
23 Maj 12:40 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qira rruga 5 maji

19 Maj 04:14 Shtëpi , Tiranë

Shtepi apartament me qira 2+1 Rruga 5 maji

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Maj 17:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira hyrje 1+1 2300 Donbosko

23 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
18 Maj 05:51 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

1 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Maj 22:57 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qira 1+1

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Maj 14:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shpi 1+1 tek Don Bosco

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Maj 15:45 Shtëpi , Tiranë

Okazion Shtepi me qira 3+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
11 Maj 15:41 Shtëpi , Tiranë

Okazion shtepi me qira 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Maj 17:54 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qira 2+1 Rruga 5 maji 260 euro

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Maj 14:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi Private 1-Kateshe+Truall ��Prane 21 Dhjetor

240 001 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Maj 11:12 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qira Gazonjere

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
04 Maj 15:37 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA || Hyrje ne shtepi private|| 2+1,Don Bosko

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Maj 10:31 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

1 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Maj 18:10 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA ||Hyrje ne shtepi private|| 1+1+ballkon

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Maj 18:07 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA || Hyrje ne shtepi private|| 2+1+2ballkone

600 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Maj 17:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne laprake

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Pri 13:26 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA || Hyrje ne shtepi private|| 1+1, Rruga Jordan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
27 Pri 13:18 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira hyrje ne shtepi private 2+1+ballkon

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Pri 11:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi me qera ne Fiore de Bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Pri 00:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shtepi private

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Pri 23:06 Shtëpi , Vlorë

VUNO��

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
18 Pri 11:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Pri 11:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira kati i një shtëpie

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
16 Pri 16:33 Shtëpi , Durrës

❌Okazion pallat i sapo ndertuar ne Durres ❌

66 666 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Pri 16:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 2+1 e mobiluar

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
09 Pri 22:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira shtepi 1+1

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
29 Mar 14:56 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 1+1, RRUGA FORTUZI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
29 Mar 01:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qira + garazh

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Mar 12:25 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

Numri i dhomave: 3
16 Mar 16:02 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qira shtepi 2+1 ne Skele

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Mar 11:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira shtepi 1 kateshe 2+1 ne kombinat Tirane

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Mar 06:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira shtëpi e mobiluar 2+ 1 te Komuna e Parisit

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qira | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione